STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Oto skład AGO ROGUE na Ultraligę. Lucker ostatnim elementem układanki

Po kilku dniach pojedynczych ogłoszeń w końcu możemy powiedzieć, że AGO ROGUE jest w komplecie. Wczoraj światu ujawniony został toplaner zespołu, którym jest Jakub „Sinmivak” Rucki. Dziewiętnastolatek był w swojej karierze częścią między innymi devils.one, które sięgnęło w 2019 roku po mistrzostwo Ultraligi. Wówczas strzelcem tej formacji był także Damian „Lucker” Konefał, który raz jeszcze połączy siły z Sinmivakiem. Tym razem będzie to właśnie w barwach AGO ROGUE.


Aktualne informacje o Ultralidze:


W przeciwieństwie do Ruckiego najnowszy AD Carry RGO spędził ostatnie dwanaście miesięcy za granicą, a konkretniej we Francji. Tam reprezentował barwy Vitality.Bee. Z akademią zespołu występującego w League of Legends European Championship nie zdołał osiągnąć jednak żadnego większego sukcesu. Formacja zajęła zaledwie czwarte miejsce w play-offach wiosennej rundy rozgrywek, a podczas letniej nie zdołała się do nich nawet zakwalifikować. Jedynym wyjątkiem był wygrany turniej Underdogs 2020, który był rozegrany pomiędzy Spring a Summer Splitem Ligue Française de League of Legends.

Za to AGO ROGUE zdobyło w minionym sezonie wszystko, co było do zdobycia. Drużyna najpierw zatriumfowała w wiosennej edycji Ultraligi, a następnie do gablotki dołożyła trofea za European Masters oraz Trinity Force Pucharu Polski. Nic więc dziwnego, że formację czekała przebudowa, wszak członkowie podstawowego składu z 2020 roku postanowili kontynuować kariery poza granicami Polski.

Tak wygląda skład League of Legends AGO ROGUE:

Jakub „Sinmivak” Rucki
Lukas „Lurox” Thoma
Chres „Chres” Laursen
Damian „Lucker” Konefał
Łukasz „Pyrka” Grześkowiak
Johan „Klaj” Olsson
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ZOTAC GAMING prezentuje karty z serii GeForce RTX 3060

ZOTAC Technology Limited, producent innowacyjnych rozwiązań komputerowych, z dumą prezentuje nową serię kart graficznych ZOTAC GAMING GeForce RTX&#x21...