fot. materiały prasowe

Konsola PlayStation 5 oraz wspólny trening z natsu? Weź udział w licytacji na rzecz WOŚP-u

Do 21. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy pozostało jeszcze trochę czasu, ale aukcje, których celem jest wspomożenie fundacji, trwają już od jakiegoś czasu. W inicjatywę włączyła się również sieć sklepów ze sprzętem komputerowym, RTV i AGD, NEONET.

Podkreślanie rodowodu NEONET jest dla nas niezwykle istotne. Tym bardziej cieszymy się, kiedy działania te wpisują się w inicjatywy charytatywne, takie jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wierzymy w moc pomagania i w to, że dobro wraca – stwierdził Mieszko Sibilski, rzecznik prasowy NEONET. W związku z tym sieć zaplanowała szereg aukcji, a w ramach jednej z nich wygrać można najnowszą konsolę PlayStation 5 oraz, co nie mniej znaczące, prawo do wspólnego treningu z Damianem „natsu” Gajewskim, który na co dzień reprezentuje barwy Śląska Wrocław Esports na scenie gry FIFA 21, rywalizując m.in. w Ekstraklasa Games PRO.

Nieważne, czy jesteś początkującym graczem, czy też aspirujesz do bycia zawodowcem. Trening ze mną na pewno pomoże w rozwinięciu Twoich umiejętności. Będzie też niezapomnianym doświadczeniem, a może nawet impulsem do wejścia w świat esportu – przyznał natsu. – Kiedy tylko otrzymaliśmy propozycję, by wspólnie z NEONET zorganizować aukcję na rzecz Orkiestry, nie mieliśmy wątpliwości, że chcemy w to wejść. W WKS Śląsk Wrocław uwielbiamy pomagać. Możemy nawet śmiało powiedzieć, że wspieranie inicjatyw charytatywnych jest w naszym DNA – wtórował mu Paweł Żurowski, prezes Śląsk Wrocław Esports.

Do końca licytacji pozostało jeszcze dziewięć dni, zaś w momencie pisania tego tekstu cena wynosiła 3 650 zł. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zwycięzca nie będzie musiał od razu korzystać z możliwości odbycia treningu z natsu – czas na to będzie aż do 30 września.

> LINK DO LICYTACJI <

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się pod hasłem „Finał z głową”. Tym razem fundacja będzie zbierać środki w celu zakupu sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, w tym aparatów USG i RTG, kardiomonitorów oraz zestawów endoskopów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

LEC bez Froskurinn! "Zdecydowałam się nie podpisywać nowego kontraktu"

Europejskie rozgrywki najwyższego szczebla od początku 2019 roku znane są jako League of Legends European Championship. Ten rok był także pierwszym, k...