STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Cztery polskie ekipy CS:GO zagrają na zawodach Relog Media, wśród nich m.in. Anonymo

Mimo że niektóre ekipy zaprezentowały już swoje składy na najbliższe miesiące, to polska szufla daleka jest od zakończenia. Nadal np. nie znamy reprezentantów Anonymo Esports, czyli formacji, za którą stoi Mateusz „Sówek” Kowalczyk. Wiemy natomiast, w jakich rozgrywkach będziemy mogli ją zobaczyć.

Ogłoszono bowiem, że Anonymo znalazło się w gronie 34 drużyn, które zobowiązały się do udziału w przynajmniej sześciu tegorocznych imprezach organizowanych przez Relog Media, czyli markę odpowiedzialną za ubiegłoroczne Nine to Five oraz Home Sweet Home. W tym miejscu warto przypomnieć, że według najświeższych plotek pod skrzydła organizacji Sówka mają trafić m.in. Janusz „Snax” Pogorzelski, Paweł „innocent” Mocek, Kamil „KEi” Pietkun oraz Kacper „Kylar” Walukiewicz. Tak czy inaczej, to nie jedyny rodzimy zespół, który został umieszczony na wspomnianej liście. Ponadto w grze zobaczymy także Izako Boars, PACT i x-kom AGO – te trzy ekipy w ostatnim czasie także dokonywały kadrowych roszad i nadal czekamy na szansę, by zobaczyć je w odświeżonym kształcie. Wygląda więc na to, że taka okazja nadarzy się już niedługo.

Na przynajmniej sześciu turniejach Relog Media zagrają:

Anonymo Esports Apeks Astralis Talent bet7 sAw Copenhagen Flames Endpoint CeX
FATE Esports forZe Galaxy Racer Gambit Esports GamerLegion HAVU Esports
Izako Boars K23 KOVA Esports LDLC OL Lilmix Movistar Riders
Nemiga Gaming Ninjas in Pyjamas North OFFSET Esports PACT S-Gaming.pro
Sangal Esports SINNERS Esports SJ Gaming SKADE Team Spirit Sprout
Vexed Gaming Winstrike Team x-kom AGO Young Ninjas

Na tym nie koniec ogłoszeń, bo organizatorzy oficjalnie podali szczegóły dotyczące pierwszej odsłony Snow Sweet Snow. Ta będzie mieć miejsce między 18 stycznia a 11 lutego i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów. Całość zainauguruje regionalna faza GSL – w grupie rywalizować będą HONORIS, Izako Boars, Pompa Team oraz x-kom AGO. Z kolei PACT znalazł się w gronie drużyn bezpośrednio zaproszonych do głównego etapu rozgrywanego w systemie szwajcarskim.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze CS:GO 2020 roku wg HLTV – 9. dupreeh

Dotychczas w erze Counter-Strike'a: Global Offensive Peter "⁠dupreeh⁠" Rasmussen tylko raz nie znalazł się na przygotowanej przez serwis HLTV liście n...