STS
fot. DreamHack/João Ferreira

mousesports u progu kadrowej rewolucji? Na celowniku acoR i dexter

Coraz więcej wskazuje na to, że kolejne tygodnie mogą przynieść w szeregach mousesports prawdziwą kadrową rewolucję. Wpływ na to ma m.in. sytuacja Finna „⁠karrigana⁠” Andersena, którego umowa z niemiecką organizacją wygasa już za kilka tygodni i jak dotychczas nie została przedłużona.

– Prowadziliśmy już z karriganem rozmowy na temat nowej umowy. Poprosił nas jednak o więcej czasu, bo dla każdej ze stron jest to ważna decyzja. My w tym czasie zaczęliśmy oczywiście sprawdzać inne możliwości, by być przygotowanym na wypadek, gdyby Finn zdecydował, że chce spróbować szczęścia gdzie indziej – mówił jeszcze niedawno Jan Dominicus, Chief Business Development Officer w mouz. I niewykluczone, że właśnie ten awaryjny scenariusz będzie musiał zostać uruchomiony, a przynajmniej na to wskazują dzisiejsze doniesienia HLTV. Źródła popularnego serwisu donoszą bowiem, że w szeregach Myszy może ostatecznie dojść do aż dwóch zmian.

W ich wyniku poza składem znalazłby się nie tylko karrigan, ale także i Chris „⁠chrisJ⁠” de Jong – przypomnijmy, że 30-letni Holender reprezentuje barwy mousesports od ponad siedmiu lat! W ich miejsce wskoczyliby natomiast Frederik „⁠acoR⁠” Gyldstrand z MAD Lions oraz Christopher „⁠dexter⁠” Nong z Renegades. Młody Duńczyk byłby rozwiązaniem problemu nominalnego snajpera, z którym mouz boryka się od momentu odejścia Özgüra „⁠woxica⁠” Eker. Z kolei Australijczyk wszedłby w buty Andersena jako nowy prowadzący, co byłoby o tyle łatwe, że dobrze zna się on z obecnym trenerem ekipy, Torbjørnem „⁠mithemR⁠” Nyborgiem, z którym współpracował już u Renegatów.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład mousesports będzie prezentować się następująco:

  • Robin „⁠ropz⁠” Kool
  • David „⁠frozen⁠” Čerňanský
  • Aurimas „⁠Bymas⁠” Pipiras
  • Frederik „⁠acoR⁠” Gyldstrand
  • Christopher „⁠dexter⁠” Nong
  • Torbjørn „⁠mithR⁠” Nyborg – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dwie pieczenie na jednym ogniu. MIBR odsłania męski i żeński skład CS:GO

Smutek na zmianę ze złością, przygnębienie, trwoga o przyszłość – te emocje wypełniały dni fanów MIBR w tym roku. Źródłem tych negatywnych emocji był...