STS
fot. Ninjas in Pyjamas

Być jak ninja! NiP zaprezentował skład akademii CS:GO

Ninjas in Pyjamas odkryło wszystkie karty. Szwedzka organizacja zaprezentowała dziś kolejnych czterech zawodników, którzy dołączą do projektu Young Ninjas – akademii, za którą jako trener odpowiedzialny będzie Fredrik „JAEGARN” Andersson.

W sumie pozyskani przez NiP gracze mają od 16 do 20 lat i łączy ich fakt, że nie posiadają oni większego międzynarodowego doświadczenia i dotychczas rywalizowali tylko na rodzimej scenie. Czterech z nich brało zresztą udział w ostatnim sezonie Svenska Elitserien, zaś Linus „nilo” Bergman wraz ze swoimi ówczesnymi kolegami z flowskola stanął nawet na najniższym stopniu podium. Co ciekawe, na oficjalny debiut Young Ninjas nie będziemy czekać zbyt długo, bo nastąpi on jeszcze dziś. O godzinie 19:00 szwedzka piątka rozpocznie swoją przygodę z Shadow League i w pierwszym meczu podejmie ukraiński skład spod szyldu Project X.

CZYTAJ TEŻ:
Astralis odkrywa karty i przedstawia pierwszych członków akademii CS:GO i LoL-a

Rozpoczęcie podróży składu naszej akademii przy dodatkowym skupieniu się na tym, by wdrożyć pewne wartości szwedzkim talentom, to jedna z najbardziej ekscytujący rzeczy, jakie robimy od dawna – przyznał Jonas Gundersen, COO NiP-u. – Grupa chłopaków, którą wybraliśmy, to świetne połączenie przywództwa, talentu i czystych umiejętności. Naszym celem jest, by projekt Young Ninjas był w przyszłości drogą do pierwszej drużyny, dlatego też mamy listę niezwykle interesujących turniejów, na których chłopaki te będą mogły udowodnić, na co ich stać. Nie mogę się już doczekać, by zobaczyć, w jakim kierunku nasza akademia wyewoluuje w kolejnych latach – przed nami długa podróż – zapewnił.

Skład Young Ninjas prezentuje się następująco:

  • Erik „ztr” Gustafsson
  • Linus „nilo” Bergman
  • Tim „Mann3n” Isak
  • Love „phzy” Smidebrant
  • Anton „Sapec” Palmgren
  • Fredrik „JAEGARN” Andersson – trener
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nadchodzi nowy sezon Overwatch League. Zapowiedziano zmiany w formacie

Ubiegłoroczny sezon Overwatch League był... dziwny. Pandemia, która pokrzyżowała plany całego świata, odcisnęła swoje piętno także na najważniejszej f...