fot. Sprout

Pożegnać się z przytupem! Sprout z dychą w składzie powalczy o mistrzostwo Niemiec

Przed Pawłem „dychą” Dychą ostatnia już okazja, by powiększyć swoją gablotę z trofeami o kolejny medal przyodziany w barwy Sprout. Polak, który nadal przebywa na ławce rezerwowych, wesprze bowiem swoich byłych kolegów ze składu podczas dzisiejszych finałów ESL Meisterschaft Autumn 2020.

Wszystko dlatego, że z przyczyn regulaminowych Sprout nie może skorzystać z usług nowych nabytków, Marko „kressy’ego” Đorđevicia i Fritza „slaxza” Dietricham, gdyż ci wystąpili już w play-offach niemieckich mistrzostw w barwach swojej poprzedniej ekipy. I właśnie tutaj pojawia się miejsce dla dychy oraz znanego z Espady Abdulkhalika „degstera” Gasanova, którzy jako zmiennicy wspomogą niemiecką formację w jej staraniach, by ustrzelić swoistego hat-tricka. Trzeba wszak pamiętać, że ostatnie dwie imprezy o randze mistrzowskiej padły łupem właśnie podopiecznych Niclasa „enkaya J” Krumhorna, którzy teraz mogą zgarnąć trzeci tytuł z rzędu.

Pierwszą przeszkodą na drodze Dychy i spółki będzie ALTERNATE aTTaX, które do gry przystąpi w odmienionym składzie, wzmocnione m.in. przez niezwykle doświadczonego Kevina „kRYSTALA” Amenda. Ten po niespełna siedmiu latach powrócił do organizacji, w której zaczynał karierę i może być sporym atutem swojego zespołu, aczkolwiek faworytem i tak będzie Sprout. A co jeżeli ekipa Polaka faktycznie wygra i awansuje do finałowego meczu? Cóż, tam przyjdzie jej zmierzyć się z triumfatorem potyczki pomiędzy Rhein-Neckar oraz czwartą drużyną świata, BIG. Czyżby więc czekała nas powtórka z maja, gdy to w wiosennym finale oglądaliśmy starcie Sprout oraz BIG?

Niedzielny harmonogram prezentuje się następująco:

17 stycznia
12:30 BIG vs Rhein-Neckar BO3
16:00 Sprout vs ALTERNATE aTTaX BO3
19:50 wielki finał BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV. W tym miejscu warto zaznaczyć, że zwycięzcy ESL Meisterschaft Autumn 2020 poza mistrzowskim tytułem otrzymają też 15 tysięcy euro oraz bezpośrednie zaproszenia na ESL European Championship Winter 2020 i DreamHack Open January 2021.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rusza druga kolejka Quake Pro League, w akcji także Av3k

Tydzień temu Maciej "Av3k" Krzykowski mógł cieszyć się ze zwycięstwa, ale to dopiero początek drogi. Dziś przed nami druga kolejka Quake Pro League St...