fot. x-kom AGO

AGO przedłuża współpracę z trenerem i kapitanem. Nowe umowy dla Furlana i miniroxa

Ostatnie dni upłynęły w x-komie AGO na kompletowaniu składu Counter-Strike’a. Organizacja nie skupia się jednak tylko na nowych nabytkach, ale również i na swoich dotychczasowych podopiecznych – ba, dziś ogłosiła nawet przedłużenie kontraktów z dwoma z nich.

Na dłużej w drużynie pozostanie na pewno Damian „Furlan” Kisłowski. 26-latek to kapitan sekcji CS:GO, który pod skrzydłami AGO znajduje się od lipca 2017 roku i jako jedyny przetrwał wszystkie dotychczasowe kadrowe rewolucje. – Prawdopodobnie nie będę grał w AGO przez całe życie i może się tak zdarzyć, że organizacja nie będzie zadowolona z moich poczynań, a ja skończę w innym zespole – mówił Kisłowski jeszcze niedawno w rozmowie z naszym serwisem, komentując rozstanie z Dominikiem „GruBym” Świderskim. Niemniej moment na odejście jeszcze nie nadszedł, bo w sezonie 2021 Furlan ponownie będzie dowodzić ekipą Jastrzębi.

CZYTAJ TEŻ:
Furlan: Skład jest złożony pod to, by osiągać duże sukcesy [WYWIAD]

Poza nim swoją przygodę z AGO przedłużył także Mikołaj „minirox” Michałków, czyli trener zespołu Counter-Strike’a. On do formacji zawitał dwa miesiące po Furlanie i chociaż nie posiadał większego doświadczenia, to szybko zaskarbił sobie zaufanie włodarzy. Przyczyniły się do tego osiągane pod jego wodzą sukcesy, takie jak dwa mistrzostwa Polski, do których jego podopieczni dołożyli również dwa wicemistrzostwa. Ponadto udało im się również wziąć udział w trzech sezonach prestiżowej ESL Pro League oraz zająć drugie miejsce na World Electronic Sports Games 2018, dzięki któremu Jastrzębie wzbogaciły się aż o 200 tysięcy dolarów.

Przypomnijmy, że obecnie skład x-komu AGO prezentuje się następująco:

  • Damian „Furlan” Kisłowski
  • Maciej „F1KU” Miklas
  • Michał „snatchie” Rudzki
  • Paweł „reatz” Jańczak
  • Karol „rallen” Rodowicz
  • Mikołaj „minirox” Michałków – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ekstraklasa Games PRO: Lechia lepsza od Wisły; Jagiellonia z pierwszą porażką

Zakończyła się siódma kolejka Ekstraklasa Games PRO. W jej ramach rozegranych zostało szesnaście spotkań, w których łącznie zobaczyć mogliśmy aż 70 go...