fot. Materiały prasowe

Poznaliśmy ćwierćfinalistów ePucharu Polski w eFootball PES 2021

Na początku stycznia etap centralny ePucharu Polski rozpoczynało aż 160 drużyn. Grono to od początku miesiąca sukcesywnie się jednak zmniejszało, zaś dziś poznaliśmy już pierwszych ćwierćfinalistów tego ogólnokrajowego turnieju. Dotychczas najlepiej w eFootball PES 2021 spisywały się takie kluby jak: Arka Gdynia, GKS Olimpia Grudziądz, Korona Kielce, Hutnik Kraków, GKS Jastrzębie, Śląsk Wrocław, Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz LSK Wektra Zbuczyn.

W gronie finalistów szczególnie interesująco wygląda ostatnia z wymienionych drużyn. Otóż na co dzień zawodnicy Wektry Zbuczyn występują zaledwie w siedleckiej lidze okręgowej, czyli szóstej w hierarchii piłkarskiej klasie rozgrywkowej w naszym kraju. Awans tego klubu do najlepszej ósemki ePucharu Polski możemy więc potraktować jako największą dotychczasową niespodziankę na tym turnieju.

fot. twitter.com/PZPNeFutbol

Jeśli jesteście zainteresowani śledzeniem dalszych etapów ePucharu Polski to najważniejsze informacje możecie znaleźć na portalu LaczyNasPilka.pl. Wszystkim osobom polecamy również śledzenie profili społecznościowych Łączy nas eFutbol na Twitterze oraz Facebooku, gdzie twórcy na bieżąco informują także o innych turniejach objętych patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Na koniec przypominamy, że ePucharu Polski rozgrywany jest także w FIFIE 21. W grze od EA Sports faza 1/8 finału jednak nadal się nie zakończyła, a więc o jej wynikach organizatorzy poinformują nas w późniejszym terminie.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Twista żegna się z ENCE. "Czas naznaczony niezłymi osiągnięciami, błędnymi decyzjami i problemami"

Slaava "Twista" Räsänen z ENCE współpracował od sierpnia 2018 roku i w tym czasie doprowadził zespół do największego sukcesu w jego historii, sięgając...