STS
byali Virtus.pro EPICENTER
fot. EPICENTER

Bilet na DH Open czeka. Ekipa MICHA i byaliego przed ostatnią szansą na awans

Nadzieje były spore, ale niestety – na pewno nie zobaczymy dwóch rodzimych ekip na DreamHack Open January 2021. Ba, istnieje szansa, że nie zobaczymy nawet jednej, ale o to, by tak się nie stało, dziś po południu zadba miksowy skład StylDunow.

StylDunow vs HellRaisers
14:00 (BO3)

Zespół, którego członkami są m.in. Michał „MICHU” Müller i Paweł „byali” Bieliński, wczoraj niespodziewanie wyrzucił za burtę zamkniętych eliminacji inną drużynę znad Wisły, Anonymo Esports. Stało się to jednak już w drabince przegranych, bo obie nadwiślańskie piątki zgodnie doznały porażek w inauguracyjnej serii starć, przez co nie mogły wczoraj przypieczętować swojego awansu na pierwszy w tym roku turniej z serii DH Open. Niemniej szansa na to w przypadku StyluDunow jest dziś.

CZYTAJ TEŻ:
StylDunow wciąż w walce o DH Open, Anonymo za burtą

Bo to właśnie dziś byali i spółka mierzyć się będą z HellRaisers. W tym miejscu warto dodać, że będzie to już drugi bezpośredni pojedynek obu ekip w trakcie tego turnieju kwalifikacyjnego. Pierwszy miał miejsce wczoraj i, co rozczarowujące, zakończył się zwycięstwem HR, które bynajmniej nie zostało odniesione w specjalnie spektakularny sposób. A to daje nadzieje, że jeżeli Polacy ustrzegą się wczorajszych błędów, to tym razem będą górą i ostatecznie zapewnią sobie przepustkę na DreamHacka.

Mecz pomiędzy StyleDunow a HellRaisers obejrzeć będzie można pod tym adresem. Jego zwycięzca zapewni sobie awans na DreamHack Open January 2021, zaplanowane na 27-31 stycznia zawody z łączną pulą nagród w wysokości  70 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zdobywcy CS-owej Złotej Piłki

W środowisku piłki nożnej najbardziej prestiżowym wyróżnieniem indywidualnym, po jakie może sięgnąć zawodowy kopacz, jest Złota Piłka. Zdobywali ją na...