fot. DreamHack/Stephanie Lindgren

Uczestnicy DH Open January w Ameryce Północnej już w komplecie

Tak jak w Europie, tak i w Ameryce Północnej wszystko jest już jasne. Wczoraj w regionie tym dobiegły bowiem końca zamknięte eliminacje, co oznacza, że poznaliśmy pełną listę uczestników nadchodzącego DreamHack Open January 2021.

Jako pierwsze przepustkę na online’owe zawody zapewniło sobie Extra Salt, czyli ekipa, której trzon stanowią byli reprezentanci Cloud9. Aran „Sonic” Groesbeek i spółka zmagania zaczęli od zwycięstwa w stosunku 2:0 nad Bad News Bears, by potem zmierzyć się z paiN Gaming. Tym razem było nieco trudniej, bo Brazylijczycy długo stawiali twardy opór, ale koniec końców i oni polegli, dzięki czemu ES zapewniło sobie awans. Niemniej i paiN osiągnęło swój cel, ale dokonało tego dopiero w drabince przegranych, gdzie gładko rozprawiło się z High Coast Esports.

CZYTAJ TEŻ:
DH Open bez Polaków. StylDunow po raz drugi przegrywa z HellRaisers

Tym samym wyżej wspomniana dwójka dołączyła do Rebirth Esports i Triumph, które już wcześniej otrzymały bezpośrednie zaproszenia od organizatorów. Wprawne oko kibica zauważy, że obsada pierwszego tegorocznego DH Open w Ameryce Północnej nie zachwyca, ale trzeba mieć na uwadze, że wszyscy przedstawiciele ścisłej czołówki tamtejszej sceny, tj. Evil Geniuses, FURIA Esports i Team Liquid, przebywają obecnie w Europie, gdzie rozgrywane są światowe finały BLAST Premier 2020.

W tej sytuacji lista uczestników prezentuje się następująco:

Extra Salt paiN Gaming Rebirth Esports Triumph

DreamHack Open January 2021 odbędzie się między 27 a 31 stycznia i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 30 tysięcy dolarów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znacznie luźniejszy fotel lidera po drugim dniu LEC. Tylko G2 i Rogue wciąż niezwyciężone

Drugi dzień wiosennej rundy League of Legends European Championship dobiegł końca. Dziś odbyło się kolejnych pięć meczów w ramach czołowych europejski...