fot. ESL/Bart Oerbekke

Byli gracze 100 Thieves znowu razem! EXTREMUM prezentuje nowy skład CS:GO

Pierwsze doniesienia o tym, że rosyjska organizacja EXTREMUM zamierza odtworzyć skład 100 Thieves, pojawiły się już na początku listopada ubiegłego roku. Musiały jednak minąć prawie trzy miesiące, by plotki oficjalnie przekute zostały w rzeczywistość.

Przypomnijmy, że ekipa popularnych Złodziei, nad którą pieczę sprawował Aleksandar „kassad” Trifunović, była jedną z mocniejszych drużyn w Ameryce Północnej. Niestety pandemia oraz związane z nią problemy ekonomiczne skłoniły włodarzy 100T do wycofania się ze sceny CS:GO, przez co zawodnicy zostali bez domu. Niektórzy z nich, jak np. Joakim „jkaem” Myrbostad czy Justin „jks” Savage, szybko znaleźli dla siebie nowych pracodawców, pozostali natomiast zostali przyspawani do ławki rezerwowych, gdzie oczekiwali na lepsze czasy. I wygląda na to, że te w końcu nadeszły, a trójka z Antypodów będzie mogła wrócić do gry.

CZYTAJ TEŻ:
GODSENT stempluje plotki. TACO, felps, dead i spółka w szwedzkiej organizacji!

W nowym zespole znalazło się bowiem miejsce dla Aarona „AZR-a” Warda, Jaya „Liazza” Tregillgasa oraz Seana „Gratisfactiona” Kaiwaiego. Ponadto wśród podopiecznych EXTREMUM znajdziemy też wspomnianego już jkaema, który zrezygnował z angażu w Apeks, by móc ponownie połączyć siły z dawnymi kolegami. Zmienił się tylko właściciel piątego fotela, bo jks pozostał w Complexity Gaming. Zamiast niego gracze zaangażowali więc Hansela „BnTeTa” Ferdinanda, który miniony rok spędził w Gen.G Esports, będąc tam wyróżniającą się postacią. Rolę trenera natomiast ponownie objął powracający z Cloud9 kassad.

Organizacja zaoferowała mi pomoc w zebraniu zespołu, a ja zaakceptowałem tę ofertę. Już teraz praca z nimi i obserwowanie ich wizji jest czymś świetnym. – Jestem naprawdę podekscytowany tym, że będę mógł ponownie grać w CS-a z moimi starymi kolegami Liazzem, Gratsem, jkeamem i kassadem, a także nowym kolegą, BnTeTem, który będzie dla nas świetnym wzmocnieniem. Nie możemy się już doczekać występów w Europie i możliwości walki z najlepszymi na świecie. Chłopaki wracają do gry! – nie krył radości AZR. Co ciekawe, ekipa nie ograniczy się tylko do gry na Starym Kontynencie i przy okazji turniejów RMR zamierza wyjeżdżać do Ameryki Północnej, by zachować swoje punkty rankingowe.

W tej sytuacji skład EXTREMUM prezentuje się następująco:

  • Aaron „⁠AZR⁠” Ward
  • Jay „⁠Liazz⁠” Tregillgas
  • Sean „⁠Gratisfaction⁠” Kaiwai
  • Joakim „⁠jkaem⁠” Myrbostad
  • Hansel „BnTeT” Ferdinand
  • Aleksandar „⁠kassad⁠” Trifunović – trener
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Inspired, Rogue, Worlds 2020

Rogue i G2 z szansą na perfekcyjną pierwszą kolejkę. Ostatni dzień superweeku LEC przed nami

Przed nami trzeci dzień supertygodnia League of Legends European Championship. Jak na razie najlepiej prezentują się zawodnicy G2 Esports oraz Rogue,...