fot. GODSENT

GODSENT stempluje plotki. TACO, felps, dead i spółka w szwedzkiej organizacji!

Międzynarodowy skład CS:GO GODSENT pożegnał się już z organizacją i kwestią czasu jest jego przejście pod banderę FunPlus Phoenix. Niemniej skandynawski klub nie sprzedał swojej dywizji po to, żeby zaniechać działalności w obrębie strzelanki Valve, bo właśnie zaprosił do środka brazylijski zespół, którego mózgami są Epitácio „TACO” de Melo i Ricardo „dead” Sinigaglia… co w pewnym sensie zostało potwierdzone już kilka dni temu.

Projekt TACO oraz deada został zawiązany po tym, jak obaj Panowie częściowo lub całkowicie zakończyli współpracę z MIBR. Pod koniec września dead wypuścił w świat informację o powstającej drużynie, która bardzo chętnie wysłucha propozycji od zainteresowanych organizacji lub inwestorów. Na początku listopada nasza redakcja jako pierwsza połączyła TACO z powyższą inicjatywą, a nasz artykuł rozpętał lawinę dalszych publikacji, w których przewijały się nazwiska innych zaangażowanych w nią osób, w tym także trenera. Dziennikarze pracujący po drugiej stronie globu wykonali kawał dobrej roboty, gdyż podawane przez nich nowiny sprawdziły się praktycznie w całej swej rozciągłości.

Jesteśmy bardzo zaszczyceni i podekscytowani tym nowym projektem i wszystkim, co wniesie on do naszej organizacji. Jesteśmy pewni, że w nadchodzących latach dokonamy razem fantastycznych rzeczy. Chcemy podziękować deadowi, TACO i całemu zespołowi za ich pasję i doprowadzenie do tego, że będziemy ze sobą współpracować – mówią Henrik Denebrandt i Ludwig Sandgren, właściciele GODSENT

CZYTAJ TEŻ:
Dwie pieczenie na jednym ogniu. MIBR odsłania męski i żeński skład CS:GO

W nowej ekipie TACO będzie grał z dawnym partnerem z MIBR czy SK Gaming, a ostatnio gwiazdą BOOM Esports, João „felpsem” Vasconcellosem. Resztę składu stanowi śmietanka talentów z brazylijskiej sceny w osobach Bruno „b4rtiNa” Câmary (wcześniej Team One), Bruno „latto” Rebelatto (RED Canids), jak również Eduardo „dumau” Wolkmera (Yeah Gaming). Nad wszystkim kontrolę będzie sprawował były trener Teamu One, Olavo „cky” Napoleão, natomiast załatwianie spraw czysto organizacyjnych będzie leżeć w kompetencjach deada. Na razie nie wiadomo, kiedy nowe zestawienie zadebiutuje w oficjalnym spotkaniu.

Nowy skład GODSENT: 

  • Bruno „b4rtiN” Câmara
  • Eduardo „dumau” Wolkmer
  • João „felps” Vasconcellos
  • Bruno „latto” Rebelatto
  • Epitácio „TACO” de Melo
  • Olavo „cky” Napoleão – trener
  • Ricardo „dead” Sinigaglia – menadżer
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Spirit podąża za światowym trendem i próbuje sześcioosobowego składu CS:GO

Sześcioosobowe składy, do których kiedyś na profesjonalnej scenie CS:GO podchodziło się z przymrużeniem oka, są teraz w modzie. Kolejną drużyną, która...