STS
fot. SkillFactor/Patrycja Gawryszewska

Trening pod okiem innocenta? To możliwe – oto trzeci tydzień projektu SkillFactor

W minionych dniach młodych adeptów sztuki Counter-Strike’a szkolili już Paweł „Saju” Pawelczak i Grzegorz „SZPERO” Dziamałek, ale to jeszcze nie koniec. Oto bowiem rusza trzeci tydzień projektu SkillFactor, podczas którego będzie można wywalczyć prawdo treningu pod okiem Pawła „innocenta” Mocka.

Reprezentant Anonymo Esports, który w przeszłości występował też m.in. w Teamie Kinguin, PENCIE, Sprout czy MAD Lions, to trzeci trener działający w ramach SkillFactora. – W mojej drużynie będziemy skupiać się na tym, jak być wszechstronnym i jak radzić sobie z kontrolą mapy – przyznał sam Mocek. Ponadto w czasie zajęć nacisk kładziony będzie również na przekazaniu wiedzy na temat pozycji rotujących oraz na nauce przydatnych granatów. A wszystko to przygotowane z myślą o najlepszej ekipie trzeciego tygodnia.

Startują zapisy do Innocenta

Rozpoczynamy tydzień Innocenta i jednocześnie informujemy, że ruszają kwalifikacje numer 3 – zapraszamy wszystkie drużyny, które nie miały jeszcze okazji startować do zapisów! Innocent to bardzo utalentowany gracz, który na pewno przekaże swoim podopiecznym wiele cennych wskazówek. Nie zwlekajcie i sięgnijcie po swoje marzenia razem z nim!

Opublikowany przez SkillFactor Poniedziałek, 11 stycznia 2021

Zapisy do już ruszyły na oficjalnej stronie internetowej. Wystarczy mieć 16 lat i posiadać własny zespół – jeżeli nie spełniacie tego drugiego warunku, to nic straconego, bo na Facebooku pod tym adresem funkcjonuje specjalna grupa, w której indywidualni gracze mogą łączyć się w drużyny. Organizatorzy przewidzieli w sumie sloty dla 250 ekip, a o skuteczności zgłoszeń decyduje ich kolejność. Warto się jednak pospieszyć, bo zapisywać się można tylko do środy do godziny 17:45.

Przypomnijmy, że w czwartym i jednocześnie ostatnim tygodniu projektu SkillFactor rolę trenera pełnić będzie Janusz „Snax” Pogorzelski. Patronem medialnym inicjatywy jest serwis Cybersport.pl.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejna bezbłędna seria niesamowitego nastolatka. Vejrgang z bilansem 450-0

Od oficjalnej premiery FIFY 21 minęło już 112 dni. Popularny symulator piłkarski trafił do sklepów 5 października 2020 roku. W tym okresie rozegrane z...