fot. StarLadder

pasha i Snax vs MICHU i dycha? Takie rzeczy podczas x-kom Dell 2 versus 2 Showdown

Na początku tego miesiąca Good Game League oraz firmy x-kom i Dell wspólnie zapowiedziały turniej CS:GO w formacie 2v2. Od tego czasu minęło kilka tygodni, przyszła więc pora na ujawnienie kolejnych informacji, tj. podziału na grupy.

Dzięki temu wiemy, że w zbiorze B znaleźli się m.in. dwaj byli reprezentanci Virtus.pro, Janusz „Snax” Pogorzelski i Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski. Duet ten bez wątpienia przyciągać będzie uwagę kibiców, ale nie może być inaczej, zwłaszcza w obliczu rywali, na jakich natrafił duet ex-Virtusów. Do tej samej grupy powędrowali bowiem Paweł „dycha” Dycha wraz z Michałem „MICHEM” Müllerem oraz gracze Wisły All in! Games Kraków, Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i Patryk „ponczek” Wites. Co ciekawe, stawkę zamkną dwie przedstawicielki kobiecej sceny, Angelika „Angelka” Kozłowska i Hania „Haniaa” Pudlis z Izako Boars Ladies.

Wcześniej wspomnieliśmy o Virtus.pro i duch tej formacji unosić się będzie też nad zbiorem A, a to za sprawą Filipa „NEO” Kubskiego. Jeden z członków Złotej Piątki do rywalizacji w zawodach przystąpi wraz z Kamilem „reiko” Cegiełką, swoim klubowym kolegą z HONORIS. Ale to nie jedyny duet, który na co dzień razem reprezentuje jedną z rodzimych organizacji. Swoich przedstawicieli w osobie Pawła „innocenta” Mocka i Kacpra „Kylara” Walukiewicza będzie mieć też nowopowstałe Anonymo Esports – podobnie x-kom AGO, które do gry wystawiło Damiana „Furlana” Kisłowskiego i Macieja „F1KA” Miklasa. Ostatni  slot zgarnęli natomiast pozostający bez stałego zatrudnienia Dominik „GruBy” Świdersk i Kuba „Markoś” Markowski.

Podział na grupy prezentuje się następująco:

Grupa A

  • GruBy / Markoś
  • NEO / reiko
  • Kylar / innocent
  • Furlan / F1KU
Grupa B

  • Angelka / Haniaa
  • SZPERO / ponczek
  • MICHU / dycha
  • pashaBiceps / Snax

x-kom Dell 2 versus 2 Showdown by GG League rozegrane zostanie 30 oraz 31 stycznia bez udziału publiczności – na miejscu zgromadzeni zostaną tylko gracze oraz pracownicy obsługujący wydarzenie i przy tym wszystkim zachowany zostanie odpowiedni reżim sanitarny, by zapewnić wszystkim obecnym należyte bezpieczeństwo. Pozostali będą mogli śledzić poczynania uczestników podczas transmisji, która prowadzona będzie przez oficjalny kanał Good Game League na Twitchu.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tego dnia... gracze iBUYPOWER zostają zbanowani za ustawianie spotkań

Przed zawodnikami iBUYPOWER stał cały esportowy świat. Byli młodzi, zdolni, zdeterminowani, a ich wyniki prezentowały się nie najgorzej. Gracze rodem...