fot. K1CK Neosurf

Niemoc K1CK przełamana! Gentlemen’s Gaming ciągle bez zwycięstwa w Ultralidze

Tydzień temu mało kto mógł przewidzieć, że dopiero dziś K1CK Neosurf zdobędzie pierwsze punkty w piątym sezonie Alior Bank Ultraligi. Wygląda na to, że mistrzowie Polski powoli powracają na dobre tory, bo dziś Gentlemen’s Gaming zostało przez nich zwyczajnie rozgromione.

Gentlemen’s Gaming 0:1 K1CK Neosurf
HeSSZero
Camille
Kackos
Gragas
Jenxas
Hecarim
Bruness
Olaf
Chosii
Syndra
Matislaw
Twisted Fate
Yashiro
Xayah
Puki Style
Aphelios
Calmsky
Galio
Raxxo
Thresh

K1CK zaczęło z kopyta. Cała drużyna wykazywała się niezwykłą agresją, niemal co chwilę szukając aktywnych rozwiązań w aspektach makro. Duża w tym zasługa Bruno „Brunessa” Freunda, który nie tylko pomagał liniom, ale też świetnie kontrolował obiekty neutralne.

Gentlemeni zostali błyskawicznie ogłuszeni i za nic w świecie nie mogli się podnieść. Dysproporcja w złocie rosła w zatrważającym tempie, struktury i zawodnicy upadali, a gra szybko wymknęła się spod kontroli. Przypieczętowanie sukcesu nastąpiło w 21. minucie, kiedy to K1CK jak gdyby nigdy nic zgładziło Barona Nashora. Chwilę później powstał czwarty smok, potencjalna dusza dla podopiecznych Michała „Flasha” Kosickiego. W związku z tym na dolnej rzece wywiązała się drobna przepychanka, w której heroicznym zagraniem popisał się Liutauras „Jenxas” Macius, kradnąc piekielnego drake’a. Niestety walka, która odbyła się chwilę później, nie była już tak korzystna dla GG i K1CK stanęło o krok od zwycięstwa.

Wystarczyło poczekać na kolejnego Nashora i Smoka, wygrać jedną walkę i zniszczyć wrogi Nexus. Bruness i spółka ten plan zrealizowali w stu procentach i spotkanie zakończyło się chwilę po upływie 30. minuty.

Za nami połowa dzisiejszych meczów w ramach Ultraligi. Za chwilę do walki staną zawodnicy Komil & Friends oraz AGO ROGUE. Stream z rozgrywek możecie obejrzeć w serwisach Twitch oraz YouTube, a także w telewizji. Po wszystkie szczegóły dotyczące mistrzostw Polski zajrzyjcie do naszej relacji tekstowej, do której odnośnik zamieszczamy poniżej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polacy przejmują Francję! Polacy za granicą #2 [VIDEO]

W zeszłym tygodniu europejskie ligi regionalne League of Legends na dobre rozpoczęły swoje rozgrywki. Przede wszystkim ruszyła francuska La Ligue Fran...