STS
fot. Valve

Ruszył 9. tydzień operacji Broken Fang, a w nim wreszcie więcej misji

Od dłuższego czasu Valve nie rozpieszczało posiadaczy przepustki operacji Broken Fang. Każdego tygodnia w ramach wydarzenia wykonywać można było bowiem zaledwie cztery misje, co było wynikiem wysoce niesatysfakcjonującym, zwłaszcza gdy przypomnimy sobie, że jeszcze w pierwszym tygodniu owych misji było aż siedem. Niemniej rozpoczął się tydzień numer dziewięć, który w końcu przyniósł ze sobą większą […]

Od dłuższego czasu Valve nie rozpieszczało posiadaczy przepustki operacji Broken Fang. Każdego tygodnia w ramach wydarzenia wykonywać można było bowiem zaledwie cztery misje, co było wynikiem wysoce niesatysfakcjonującym, zwłaszcza gdy przypomnimy sobie, że jeszcze w pierwszym tygodniu owych misji było aż siedem.

Niemniej rozpoczął się tydzień numer dziewięć, który w końcu przyniósł ze sobą większą liczbę zadań – tym razem otrzymaliśmy ich pięć. Nie zmieniła się natomiast liczba możliwych do zdobycia gwiazdek, bo chociaż na wszystkie wyzwania składa się aż czternaście tego typu nagród, to my do naszego dorobku możemy dołożyć ich sześć, zaś pozostała nadwyżka przemieniona zostanie w punkty doświadczenia. A na czym polegać będą nowe misje? Wielkiej filozofii nie ma. W dwóch z nich musimy wygrać określoną liczbę rund (w tym także w nowym, dostępnym tylko dla posiadaczy przepustki trybie Premier), w innej będziemy po prostu eliminować wrogów, a w jeszcze innych wymagać się od nas będzie dobrego operowania grantami błyskowymi oraz… zmysłu artystycznego przy stawianiu graffiti.

CZYTAJ TEŻ:
Wreszcie jest – w CS:GO rozpoczęła się operacja Broken Fang

Dziewiąty tydzień – Miej oczy otwarte:

 • All Warfare is Based on Deception:
  Wygraj 7/15/20 rund w trybie Broken Fang Premier – 1-3 gwiazdek
 • Znajdź i zniszcz:
  Wygraj 7/15/20 rund w trybie Turniejowym na mapie Ancient – 1-3 gwiazdek
 • Unikaj wykrycia:
  Zabij 20 wrogów w trybie Obrońca na mapie Overpass – 2 gwiazdki
 • Tego się nie spodziewali:
  Oślep 1/3/7 wrogów granatem błyskowo-hukowym na mapie trybu Odbijanie – 1-3 gwiazdek
 • Oszpecenie:
  Namaluj 3/7/10 graffiti w konkretnych miejscach w trybie Uproszczonym na mapie Dust2 – 1-3 gwiazdek

Operacja Broken Fang rozpoczęła się 3 grudnia i poza misjami wprowadziła do gry także szereg innych nowości, takich jak tryby, mapy, skórki czy nowe funkcje. Więcej informacji na jej temat znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Bdd

Cztery drużyny na szczycie, kto na nim pozostanie? Przed nami trzecia kolejka LCK

Miniona kolejka League of Legends Champions Korea nieźle namieszała w zestawieniu, wszak cztery zespoły – Gen.G, DWG KIA, DRX oraz Hanwha Life Esports...