fot. Tarczyński Protein Team

Tarczyński Protein Team wchodzi na scenę CS:GO

Na polskiej scenie esportowej narodziła się dziś nowa organizacja o nazwie Tarczyński Protein Team. Jak sama nazwa wskazuje, stoi za nią popularna marka produkująca mięsne przekąski, dla której bynajmniej nie będzie to pierwsza styczność z elektroniczną rywalizacją. Wszak już w ubiegłym roku wsparła ona projekt Tarczyński Studio Live, a teraz przy wsparciu agencji Cyberwolves idzie o krok dalej.

Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, że esport to przyszłość zarówno w branży sportowej jak i marketingowej – przyznał Tomasz Tarczyński, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i eksportu Tarczyński S.A. – Fenomen tego obszaru dostrzegliśmy już jakiś czas temu, ponieważ świetnie wpisuje się w strategię rozwoju marki Tarczyński. Dlatego też po niewątpliwym Sukcesie Tarczyński Studio Live zdecydowaliśmy się na kolejny krok w tym obszarze i stworzenie własnej organizacji, która rywalizować będzie na polskich i międzynarodowych arenach. Chcemy budować świadomość młodych konsumentów związaną z pożywnością przekąsek, szczególnie tych wysokobiałkowych i wiemy, że poprzez esport możemy zrealizować ten cel – dodał.

Na ten moment główną osią zainteresowania Tarczyński Protein będzie Counter-Strike: Global Offensive. Co więcej, organizacja już teraz ogłosiła, że jej nowi podopieczni wystąpią w drugiej odsłonie European Development Championships i 5 lutego podejmą Nemigę Gaming. Fakt ten wskazuje, że prawdopodobnie pod skrzydła organizacji trafi skład znany dotychczas jako toPRANKtylko. – Tarczyński Protein Team to projekt, na którym bardzo nam zależało. Cieszę się, że po kilku miesiącach pracy możemy zaprezentować go światu. Przed drużyną stawiane są spore oczekiwania, ale z pewnością są one w pełni do zrealizowania. Sam skład zostanie ogłoszony w najbliższych dniach. Na ten moment mogę dodać, że jest to świetne połączenie doświadczenia ze świeżą, młodą krwią – stwierdził menadżer zespołu, Kamil Zieliński.

Prawdopodobny skład Tarczyński Protein Teamu prezentuje się następująco:

  • Karol „REVxD” Zieliński
  • Jakub „Vanq” Brzezik
  • Kacper „Killkapi” Wierzewski
  • Adrian „SAYN” Łączyński
  • Piotr „nawrot” Nawrocki
  • Jakub „inwood” Salwa – trener
Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Lanowe finały Six Invitational 2021 odwołane. "W obecnych warunkach organizacja lanów nie jest możliwa"

Wielkimi krokami zbliżało się święto Rainbow Six: Siege. Six Invitational 2021 miało być okazją do powrotu lanowych emocji, bo mimo obecnej sytuacji z...