STS
fot. DreamHack/Stephanie Lindgren

poizon już zdrowy. Bułgar wraca do składu Complexity

Po dwóch miesiącach przerwy Valentin „⁠poizon⁠” Vasilev ponownie zasila skład Complexity Gaming. Bułgar opuścił rozgrywane na przełomie minionego i obecnego roku turnieje, ale teraz powraca i wystąpi już podczas BLAST Premier Spring Groups 2021.

Na początku grudnia północnoamerykańska organizacja poinformowała, że 22-latek trafił do szpitala, gdzie musiał przejść nagłą operację. Co prawda nie podano do publicznej wiadomości natury problemu, z jakim bułgarski strzelec musiał się zmagań, ale jasne było, że nieprędko pojawi się on na serwerze. Z tego też powodu opuścił on IEM Global Challenge, podczas którego zastępował go Otto „⁠ottoNd⁠” Sihvo, a także BLAST Premier Global Final i cs_summit 7, gdzie jego fotel tymczasowo przejął Jakob „⁠JUGi⁠” Hansen.

Wszystkie te imprezy nie wypadły najlepiej w wykonaniu Complexity, które za każdym razem odpadało z rywalizacji jako jedno z pierwszych. Nic więc dziwnego, że dojście Vasileva do zdrowia urosło w szeregach ekipy do miana naprawdę znaczącego wydarzenia. Teraz pozostaje czekać na pierwszy od dawna mecz z udziałem poziona – będzie mieć on miejsce 8 lutego, kiedy to coL podejmie Team Vitality. Osiem dni później natomiast podopieczni Jamiego „keity” Halla rozpoczną walkę w fazie play-in Intel Extreme Masters Katowice 2021.

Przypomnijmy, że skład Complexity Gaming prezentuje się następująco:

  • Benjamin „blameF” Bremer
  • William „RUSH” Wierzba
  • Kristian „k0nfig” Wienecke
  • Valentin „poizon” Vasilev
  • Justin „jks” Savage
  • Jamie „keita” Hall – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rok Bawołu w Overwatch wystartował!

Świętowanie Chińskiego Nowego Roku w Overwatch czas zacząć! Już dziś wystartowało nowe, sezonowe wydarzenie o nazwie "Rok Bawołu". Jak łatwo się domyś...