STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

StylDunów vs Illuminar Gaming. Polsko-polski pojedynek w ramach Snow Sweet Snow

Kilka dni temu zapadły pierwsze rozstrzygnięcia w polskiej grupie Snow Sweet Snow 2. Wtedy to HONORIS zakończyło już swoją przygodę z imprezą, podczas gdy x-kom AGO awansował do kolejnej jej fazy. Ale to jeszcze nie koniec, bo przed nami mecz decydujący o tym, kto zgarnie drugą przepustkę do następnego etapu.

StylDunów vs Illuminar Gaming
12:00 (BO3)

W owym meczu naprzeciwko siebie staną StylDunów oraz Illuminar Gaming i będzie to drugie bezpośrednie starcie tych ekip w ostatnich dniach. Poprzednie miało miejsce w ostatni wtorek i zakończyło się zaledwie po dwóch mapach. Właśnie tyle potrzebowało Illuminar, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, aczkolwiek trzeba oddać Pawłowi „byaliemu” Bielińskiemu i jego kolegom, że zarówno na Nuke’u, jak i na Trainie stawiali oponentom zdecydowany opór i przy odrobinie szczęścia to oni mogli cieszyć się z wygranej.

Potem drogi obu drużyn się rozeszły – podopieczni Jędrzeja „bogdana” Rokity w starciu o pierwsze miejsce musieli uznać wyższość AGO, podczas gdy rodzimy miks wyrzucił za burtę HONORIS. Przyszła więc pora, by zmierzyć się ponownie, aczkolwiek tym razem stawka będzie o wiele większa. Przegrany bowiem odpadnie z dalszej rywalizacji, zwycięzca natomiast awansuje do kolejnego etapu, w którym na jego drodze staną takie drużyny, jak m.in. HAVU Gaming, Sharks Esports oraz Tricked Esport.

Mecz pomiędzy StylemDunów a Illuminar Gaming rozpocznie się o godzinie 12:00 i rozegrany zostanie w systemie BO3. Polskojęzyczną transmisję z tego spotkania obejrzeć będzie można pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Druga połowa LEC na start. Dziś m.in. Misfits kontra Rogue oraz Czekolad kontra Humanoid

Niespełna miesiąc temu dopiero rozpoczynał się kolejny sezon League of Legends European Championship, a tymczasem jesteśmy już na półmetku fazy zasadn...