STS
fot. GG League/Maciej Kołek

AGO i StylDunów zaczynają walkę w drugim etapie Snow Sweet Snow

Po krótkiej przerwie powraca druga odsłona Snow Sweet Snow. A wspominamy o tym nie bez powodu – wszak w grze pozostają dwie drużyny z Polski, które już dziś rozpoczną zmagania w ramach fazy regionalnej rozgrywanej z zastosowaniem systemu szwajcarskiego.

Już o godzinie 9:00 na serwerze zamelduje się StylDunów, którego członkowie przystąpią do rywalizacji w zdecydowanie dobrych humorach. Przecież zaledwie wczoraj rodzimy miks gładko zapewnił sobie awans do zamkniętych eliminacji do ESL Mistrzostw Polski i teraz z pewnością będzie chciał pójść za ciosem. A okazja ku temu będzie przednia, bo na drodze Pawła „byaliego” Bielińskiego i spółki stanie 100PingGods z Kazachstanu. Zespół ten co prawda wygrał swoją regionalną grupę, ale mimo to trudno uznać go za faworyta poniedziałkowego meczu. Tym będą Polacy, aczkolwiek nie wiadomo, czy do gry przystąpią oni wspierani przez Tomasza „phr-a” Wójcika, czy też Michała „MICHA” Müllera.

CZYTAJ TEŻ:
StylDunów krok bliżej ESL Mistrzostw Polski. Trzy ekipy z awansem do zamkniętych eliminacji

Trzy godzin później swojej szansy na udany start poszuka też triumfator polskiej grupy, x-kom AGO. Nie da się ukryć, że Jastrzębie mimo ostatnich znaczących zmian kadrowych nie zaczęły tego roku w zbyt spektakularny sposób i dopiero Snow Sweet Snow 2 dało fanom zespołu nieco radości. Teraz ową radość zmącić spróbuje Ambush Esport, które po latach działalności na duńskiej scenie CS:GO postawiło na nieco inny kierunek i kilka tygodni temu zatrudniło skład francuski. I chociaż jego najbardziej znaną postacią jest Kilian „Gringo” Garcia, były gracz LDLC OL, to piątki znad Sekwany bynajmniej nie można lekceważyć, o czym ostatnio przekonały się już ALTERNATE aTTaX i Nordavind.

Lista najciekawszych poniedziałkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

22 lutego
09:00 StylDunów vs 100PingGods BO3 transmisja
12:00 x-kom AGO vs Ambush Esport BO3 transmisja
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

GaRpY z pierwszym zwycięstwem, cnz na dnie. Kolejna kolejka QPL za nami

Rozegrana wczoraj siódma kolejka Quake Pro League Stage 2 nie przyniosła zbyt wielu zmian w układzie tabeli. Ale też nie mogło być inaczej, skoro w ob...