fot. K1CK Neosurf

ESCA Gaming nadal na dnie. K1CK pewnie wygrywa w Ultralidze

Miały być play-offy i zaskoczenie sezonu, ale rzeczywistość brutalnie zweryfikowała Team ESCA Gaming. Dziś seria porażek tego zespołu w Alior Bank Ultralidze urosła do siedmiu. Z kolei K1CK dzięki zwycięstwu zapewniło sobie występ w fazie pucharowej.

K1CK 1:0 Team ESCA Gaming
Kackos
Gnar
Jaqen
Renekton
Bruness
Skarner
Sh4dow Us
Lillia
Matislaw
Azir
Domoles
Ryze
Puki Style
Kai’Sa
Harpoon
Samira
Raxxo
Rell
Meleks
Alistar

Na początku meczu to ESCA zdołała przelać pierwszą krew, ale na tym sukcesy podczas trwania fazy linii się skończyły. K1CK w pełni kontrolowało przebieg spotkania, zgarniało pierwsze obiekty neutralne i wygrywało drużynowe potyczki. W dwudziestej minucie meczu mistrzowie Polski mieli już pięć tysięcy sztuk złota przewagi, a każda próba aktywności podejmowana przez ESCA kończyła się fiaskiem.

Łyżką miodu w całej tej beczce dziegciu okazało się być zagranie Radosława „Sh4dow Us” Walkowiaka z 22. minuty, kiedy K1CK próbowało zabić Barona Nashora. Leśnik w ostatniej chwili wskoczył do leża fioletowej bestii i zdołał wygrać walkę na smite’y z Bruno „Brunessem” Freundem. Samo wzmocnienie co prawda na niewiele się Kameleonom zdało, bo podopieczni Michała „Flasha” Kosickiego niestrudzenie napierali na czerwone struktury, ale w czystej teorii kupiło drużynie Franciszka „Harpoona” Gryszkiewicza kilka dodatkowych minut.

Gracze K1CK niespecjalnie przejęli się pechowym obrotem spraw i spokojnie powiększali przewagę. Dość prędko na ich konto trafiła Dusza Smoka Górskiego, chwilę później kolejny Nashor, a ostatnią walkę zobaczyliśmy w 31. minucie. TEG został rozbity przez Łukasza „Puki Style’a” Zygmunciaka i Krzysztofa „Kackosa” Kubziakowskiego, a zakończenie gry było formalnością.

To już koniec ultraligowych zmagań na dziś. Jutro jako pierwsi zagrają zawodnicy Team ESCA Gaming i Gentlemen’s Gaming, a transmisję z ich starcia znajdziecie na antenie Polsat Games w telewizji, jak również na Twitchu i YouTube. Zapraszamy też do śledzenia naszej relacji tekstowej, do której link znajdziecie poniżej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Szalone zwycięstwo Illuminar w Ultralidze. devils.one przegrywa po heroicznej walce

Podobnie jak w dwóch poprzednich meczach dzisiejszego wieczoru, tak i tym razem nie doczekaliśmy się niespodzianki w Alior Bank Ultralidze. Illuminar...