STS
fot. StarLadder

StylDunów z nożem na gardle, Anonymo wraca do gry

Środa, podobnie jak i wtorek, stać będzie pod znakiem Snow Sweet Snow oraz ESEA Premier. Dziś w ramach tych imprez odbędą się trzy pojedynki z udziałem rodzimych formacji, podczas których na serwerze zamelduje się m.in. dawno niewidziane Anonymo Esports.

Janusz „Snax” Pogorzelski i spółka ostatni oficjalny mecz rozegrali jeszcze 9 lutego, czyli ponad dwa tygodnie temu. Niemniej przerwa ta dobiegła wreszcie końca, a Anonimowi powalczą o czwarte zwycięstwo w bieżącym sezonie ESEA Premier. Tym razem na ich drodze stanie LDLC OL, które wczoraj mogło w końcu świętować wygraną. Co ciekawe, owy triumf podarowała im inna drużyna z Polski, czyli  x-kom AGO. Mimo wszystko jednak to podopieczni Adriana „imd” Piepera przystąpią do spotkania jako faworyci i warto byłoby, by zrobili z tej łatki użytek. Wszak już za moment przed nimi eliminacje do ESL Mistrzostw Polski i nieco większy natłok pojedynków, przydałoby się więc nabrać odpowiedniego rozpędu.

CZYTAJ TEŻ:
tudsoN tymczasowo wskakuje do składu HONORIS

A skoro wspomnieliśmy już o AGO – także popularne Jastrzębie przystąpią dziś do gry. Przed nimi trzeci i być może jednocześnie ostatni pojedynek w drugim etapie Snow Sweet Snow 2. Ostatni, bo rodzimy skład ma już na swoim koncie dwie wygrane i trzecia zapewni mu awans do etapu numer trzy, jednakże podobny cel mają Bułgarzy ze SKADE. Na drugim biegunie znalazł się także StylDunów. Rodzimy miks wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo w Regional Swiss Stage i jeżeli także dziś nie zdoła po nie sięgnąć, to jego przygoda z online’owymi rozgrywkami od Relog Media dobiegnie końca. Problem w tym, że najbliższy rywal Polaków, Ambush Esport, również ma nóż na gardle.

Lista najciekawszych środowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

24 lutego
09:00 StylDunów vs Ambush Esport BO3 transmisja
18:00 x-kom AGO vs SKADE BO3 transmisja
19:00 Anonymo Esports vs LDLC OL BO3 transmisja
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ani rewelacyjnie, ani fatalnie. Mieszane wyniki polskich drużyn CS:GO

Wisła All iN! Games Kraków z drugim zwycięstwem w ESEA Premier Season 36, x-kom AGO z drugą porażką. Za nami słodko-gorzki dzień, jeśli chodzi o rezul...