STS
fot. Meet Point/Kamil Nowakowski

Znamy wszystkich uczestników zamkniętych eliminacji do ESL Mistrzostw Polski

Znamy już wszystkich uczestników nadchodzących zamkniętych eliminacji do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021. W czwartkowy wieczór dołączyły do nich kolejne trzy ekipy, które wyłonione zostały na podstawie drugiego otwartego turnieju kwalifikacyjnego.

Jako pierwsi powody do radości mieli reprezentanci CLEANTmixu. Szymon „Crityourface” Pluta i jego koledzy w decydującym o awansie meczu mierzyli się z ntripleog i byli zdecydowanymi faworytami tej potyczki. Było tak zresztą nie bez powodu, co też podopieczni organizacji braci Ekesów szybko udowodnili. Zarówno Mirage, jak i Nuke miały bowiem jednostronny przebieg, a CLEANT w sumie stracił na nich zaledwie siedemnaście rund. Końcowy wynik to zatem triumf 2:0 odniesiony przed podopiecznych Damiana „MdN-a” Kisielewskiego, którzy tym samym przybliżyli się do upragnionego powrotu do najwyższej krajowej klasy rozgrywkowej.

CZYTAJ TEŻ:
50 tysięcy złotych i prawo do walki o ESL One Cologne. Nadchodzi nowy sezon ESL Mistrzostw Polski

Nieco bardziej napocić się musiał Tarczyński Protein Team. Powołana niedawno do życia drużyna także wydawała się głównym kandydatem do zwycięstwa w swoim spotkaniu, ale mimo to poradziła sobie z Gloria Victoribus Clanem dopiero po trzech mapach. Triumf jednak pozostaje triumfem – TPT pojawi się w zamkniętych eliminacjach. Co ciekawe, zagra w nich także wspomniane GVC, które po poniesionej wcześniej porażce spadło do dolnej drabinki, gdzie czekał już ntripleog. Także i w tym wypadku byliśmy świadkami potyczki w pełnym BO3, która zakończyła się wygraną Artura „Lesa” Leszczyńskiego i spółki.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

Anonymo Esports AVEZ Esport CLEANTmix Dr Pepper Team
Gloria Victoribus Clan HONORIS Illuminar Gaming PGE Turów Zgorzelec
piratesports StylDunów Śląsk Wrocław Esports Tarczyński Protein Team

Zamknięte eliminacje do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021 odbędą się 1 i 2 marca, zaś podczas nich będzie można wywalczyć cztery przepustki do fazy zasadniczej wiosennej odsłony ESL MP.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wisła All iN! odpada z FIFAe Club World Cup 2021

Wisła All iN! Games Kraków zakończyła wczorajsze zmagania Klubowych Mistrzostw Świata w FIFIE 21 na trzecim miejscu w tabeli, które gwarantowałoby awa...