STS
fot. GG League/Maciej Kołek

MICHU dołączy do MAD Lions? Organizacja może zbudować międzynarodowy skład

W grudniu minął rok od momentu, gdy włodarze MAD Lions postawili w CS:GO na nowe rozdanie. Hiszpańska organizacja wykupiła wówczas duński skład Tricked Esport, wraz z którym zamierzała podbić światowe salony. Ostatecznie jednak niewiele z tego wyszło i wiele wskazuje, że już nie wyjdzie, bo projekt może ruszyć w zupełnie innym kierunku.

A tak przynajmniej twierdzi Guillaume „neL” Canelo z 1PV. Francuski dziennikarz dotarł do informacji sugerujących, że w szeregach popularnych Lwów może dojść do niemal całkowitego resetu. Jedynym graczem, który ma przetrwać owy reset, jest Thomas „TMB” Bundsbæk – najświeższy nabytek formacji, który jej szeregi zasilił zaledwie miesiąc temu. W zupełnie innej sytuacji mają znaleźć się Fredrik „roeJ” Jørgensen oraz Rasmus „HooXi” Nielsen, którzy według neLa nie znajdują się w planach nowego menadżera MAD Lions, Allana „Rejina” Petersena, w efekcie czego mają zostać przesunięciu na ławkę rezerwowych.

CZYTAJ TEŻ:
Heroic w poszukiwaniu sukcesów z 2020 roku. Duńczycy odświeżają skład CS:GO

Co dalej? Cóż, według Canelo włodarze z Hiszpanii zdecydowali się porzucić kierunek duński i skupić się na budowie w pełni międzynarodowego składu. Co więcej, mają już nawet trwać rozmowy z potencjalnymi nowymi nabytkami, a na liście kandydatów znajdują się m.in. Simon „twist” Eliasson, Bogdan „xsepower” Chernikov oraz, co interesuje nas najbardziej, Michał „MICHU” Müller. Polski zawodnik jeszcze do niedawna związany był z Teamem Envy, jednakże na początku tygodnia jego umowa została rozwiązana, co oznacza, że byłby on dostępny za darmo. Niemniej warto zaznaczyć, że żadne wiążące decyzje jeszcze nie zapadły, a lista celów transferowych ma być dłuższa.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NOX pewnie zmierza po mistrzostwo Polish Cup Winter. Czy ktoś zatrzyma faworytów?

Jeszcze przed startem finałów Rainbow Six Polish Cup Winter 2021 nietrudno było wyłonić faworyta do tytułu. Było nim oczywiście NOX Esports, które prz...