STS
fot. GG League/Maciej Kołek

Wtorkowy rozkład jazdy – kolejne mecze polskich ekip w ESEA Premier i Snow Sweet Snow

Kolejny już raz możemy napisać, że dzień upłynie nam pod znakiem Snow Sweet Snow oraz ESEA Premier. Wszystko dlatego, że właśnie w tych rozgrywkach odbędą się najciekawsze wtorkowe pojedynki z udziałem polskich ekip CS:GO.

Dzień o 9 rano ponownie zainauguruje Anoynomo Esports. Wczoraj Paweł „innocent” Mocek i spółka przeżywali prawdziwy rollercoaster emocji, bo z jednej strony udało im się awansować do ESL Mistrzostw Polski, z drugiej zaś trzeci etap SSS zaczęli od porażki. Dziś więc nie mogą już sobie na nią pozwolić, bo jeżeli Trident Clan pokona ich tak, jak wcześniej SKADE, to Polacy znajdą się już na skraju eliminacji bez miejsca na kolejne błędy. W lepszej sytuacji jest x-kom AGO – popularne Jastrzębie zainaugurowały nowy tydzień zwycięstwem z Movistar Riders, zyskując tym samym nieco spokoju. Oznacza to, że ewentualna wygrana z Winstrike Teamem przybliży podopiecznych Mikołaja „miniroxa” Michałkowa do awansu, ale i przegrana nie będzie jeszcze tak tragiczna w skutkach i bynajmniej nie trzeba będzie jeszcze bić na alarm.

CZYTAJ TEŻ:
Anonymo i HONORIS zagrają w ESL Mistrzostwach Polski!

A skoro już o AGO mowa – reprezentantów warszawskiej organizacji zobaczymy dziś także w ESEA Premier, gdzie powalczą o trzecie zwycięstwo. Niemniej na ich drodze stanie mająca dokładnie ten sam cel Nemiga Gaming. Do rywalizacji na drugim poziomie rozgrywkowym wraca także MAD DOG’S PACT, który ostatni mecz w lidze rozegrał jeszcze 26 stycznia. Dodajmy, że był to mecz przegrany, co oznacza, że Polacy nadal czekają na pierwsze zwycięstwo – pytanie, czy uda się po nie sięgnąć w starciu z LDLC OL, które po słabym starcie musi mieć się coraz bardziej na baczności jeżeli chce uniknąć degradacji. Z kolei w grupie A o trzeci z rzędu triumf postara się Wisła All iN! Games Kraków. Biała Gwiazda wydaje się mieć ułatwione zadanie, bo przyjdzie jej mierzyć się z FATE Esports, które na ostatnie cztery spotkania przegrało… cztery.

Lista najciekawszych wtorkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

2 marca
09:00 Anonymo Esports vs Trident Clan BO3 transmisja
15:00 x-kom AGO vs Winstrike Team BO3 transmisja
19:00 MAD DOG’S PACT vs LDLC OL BO3
19:00 x-kom AGO vs Nemiga Gaming BO3
19:00 Wisła All iN! vs FATE Esports BO3
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Anonymo i HONORIS zagrają w ESL Mistrzostwach Polski!

Poznaliśmy dwie pierwsze drużyny, które zapewniły sobie awans do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021. O krajowy czempionat na pewno powalczą Anonymo Esp...