STS
fot. GG League/Maciej Kołek

Dwie twarze polskich zespołów podczas wtorkowych bojów w Snow Sweet Snow i ESEA Premier

Wtorek w wykonaniu nadwiślańskich drużyn CS:GO mogliśmy podzielić na dwa etapy. Rano i po południu nasi reprezentanci walczyli w drugiej rundzie fazy zasadniczej Snow Sweet Snow 2, natomiast wieczorem na tapecie znajdowało się ESEA Premier. W pierwszych rozgrywkach Polacy zgodnie przegrywali, w drugich przedstawili zgoła inne oblicze.

Wyniki w Snow Sweet Snow niestety nie wprowadziły nas w pozytywny nastrój. Anonymo Esports ponownie rozpoczynało dzień o godzinie 9:00 i wczesna pora najwyraźniej nie jest największym przyjacielem ekipy. Anonymo nie wyrównało bowiem swojego bilansu w zmaganiach od Relog Media, ulegając Trident Clanowi 1:2. W związku z tym formacja Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego ma teraz nóż na gardle, a żeby go zdjąć, potrzebuje trzech udanych spotkań z rzędu. W lepszej sytuacji jest x-kom AGO, które choć było dziś bezradne w starciu z Winstrike Teamem, to dzięki wczorajszej wygranej z Movistar Riders „mogło” pozwolić sobie na potknięcie bez większych konsekwencji.

Jastrzębie nie potknęły się za to w drugim pojedynku, gdy bez straty mapy pokonały Nemigę Gaming już w ramach ESEA Premier, przesuwając się na trzecie miejsce w tabeli grupy B. Pozostałe zespoły dotrzymały im kroku, zarówno w kwestii zwycięstwa, jak i stylu, w którym udało się po nie sięgnąć. MAD DOG’S PACT w swoim drugim meczu w sezonie zdobył pierwsze punkty, które odebrał LDLC OL, a Wisła All iN! Games Kraków nadspodziewanie gładko poradziła sobie ze znanym pogromcą rodzimych piątek, bułgarskim FATE Esports. Biała-Gwiazda, podobnie jak AGO, z dziewięcioma punktami na koncie jest obecnie trzecią siłą w swoim zbiorze, aczkolwiek rozegrała dotąd jedno spotkanie mniej.

Wtorkowe wyniki Polaków: 

2 marca
09:00 Anonymo Esports 1:2 Trident Clan Nuke 10:16
Train 16:10
Inferno 17:19
15:00 x-kom AGO 0:2 Winstrike Team Mirage 14:16
Vertigo 6:16
19:00 MAD DOG’S PACT  2:0  LDLC OL Inferno 16:10
Train 16:12
19:00 x-kom AGO 2:0 Nemiga Gaming Mirage 16:6
Inferno 16:13
19:00 Wisła All iN! 2:0 FATE Esports Inferno 16:8
Train 16:3
Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO pokonuje K1CK w hicie kolejki i zapewnia sobie wyjazd na EU Masters

Niespodziewane wyniki w poprzednich meczach Alior Bank Ultraligi mogły sugerować, że dziś wieczorem i K1CK zdoła zaleźć za skórę AGO ROGUE, ale nieste...