STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Do Ultraligi zajechał cyrk. KnF wystawia kolejny skład i przegrywa z Gentlemen’s Gaming

W przedostatnim dzisiejszym meczu w ramach Alior Bank Ultraligi Gentlemen’s Gaming stawiło czoła Komil & Friends. Skład KnF mocno odbiegał od tego występującego w poprzednich tygodniach, a to dzięki ankiecie, która ukazała się wczoraj wieczorem na twitterowym profilu Pokerzystów. Skład, który wybrali fani organizacji był miksem pierwotnego i późniejszego rosteru, co jednak nie przełożyło się na finalny sukces sportowy.

Komil & Friends 0:1 Gentlemen’s Gaming
Grzybek
Wukong
HeSSZero
Aatrox
Ben3k
Kayn
Jenxas
Rek’Sai
Komil
Azir
Chosii
LeBlanc
Wojux
Jhin
Yashiro
Caitlyn
KonDziSan
Thresh
Calmsky
Lux

Już pierwszy poziom zapowiedział szalone starcie na Summoner’s Rift. Obie ekipy zgrupowały się w piątkę i wdały się w walkę w górnej części czerwonej dżungli. Jako pierwszy upadł Paweł „HeSSZero” Karwot, ale kiedy przyszło już do gry na liniach, KnF nie miało już szans. Solowe eliminacje zdobywali Kamil „Chosii” Chosa i Eimantas „Yashiro” Šniukas, a przewaga w złocie błyskawicznie wymknęła się spod kontroli drużyny niebieskiej.

Trudno poważnie pisać o tym meczu, bo na mapie co chwila coś się działo, a gdyby nie produkcja Polsat Games, łatwo byłoby pomylić mistrzostwa Polski z solokolejką. Dżentelmeni brali z mapy wszystko co popadnie, a KnF z minuty na minutę oddawało przeciwnikom więcej przestrzeni. W 20. minucie Pokerzyści zostali unicestwieni, a GMG wzięło dwa inhibitory, a chwilę później poskromiło także Barona Nashora. Minutę po tym niebieski Nexus legł w gruzach.

To nie koniec ultraligowych emocji na dziś. W najbliższym spotkaniu 7more7 Pompa Team zagra z K1CK, a transmisję z ich starcia znajdziecie na antenie Polsat Games w telewizji, jak również na Twitchu i YouTube. Zapraszamy też do śledzenia naszej relacji tekstowej, do której link znajdziecie poniżej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czterdziestominutowy dreszczowiec w Ultralidze! ESCA pokonuje devils.one

W drugim dzisiejszym meczu w ramach Alior Bank Ultraligi devils.one zmierzyło się z Teamem ESCA Gaming. Faworyzowane Diabły nie spełniły oczekiwań i p...