STS
fot. GG League/Maciej Kołek

MICHU z legendami CS:GO, StylDunów, Illuminar i inni. Ruszają otwarte eliminacje do DH Masters

DreamHack Masters to jeden z bardziej prestiżowych cykli na scenie Counter-Strike’a, nic więc dziwnego, że do walki o awans na najbliższy jego przystanek stanie ogromna liczba drużyn. Drużyn, wśród których nie zabraknie oczywiście również polskich akcentów.

Wśród ponad 400 zespołów, które w momencie pisania tego tekstu znajdują się na liście uczestników, bez problemu znajdziemy licznych przedstawicieli nadwiślańskiej sceny. Gotowość do rywalizacji wyraziły m.in. Illuminar Gaming i Tarczyński Protein Team, które dopiero co mogły świętować awans do ESL Mistrzostw Polski i teraz ruszą w pogoń za kolejnym sukcesem. O miejsce na prestiżowym turnieju postarają się też formacje już w ESL MP obecne, czyli m.in. Izako Boars, MAD DOG’S PACT, Pompa Team i los kogutos. Po raz kolejny zadziwić nas spróbuje StylDunów, który znowu przystąpi do gry w nieco odmienionym składzie – tym razem lubiany miks współtworzyć będą Maciej „Luz” Bugaj, Konrad „EXUS” Jeńczeń, Paweł „byali” Bieliński, Tomasz „phr” Wójcik oraz Filip „tudsoN” Tudev.

Naszych rodaków znajdziemy również w składach międzynarodowych. Z ogromną uwagą warto będzie śledzić poczynania Michała „MICHA” Müllera, który na czas eliminacji połączył siły z prawdziwymi legendami sceny CS:GO. Polak znalazł się bowiem w zespole o nazwie PogChamp, który reprezentować będą także Ladislav „GuardiaN” Kovács i Nathan „NBK-” Schmitt. Pozostałe dwa wolne fotele zajmą natomiast Rigon „rigoN” Gashi i dobry znajomy MICHA z czasów Teamu Envy, Buğra „Calyx” Arkın, który w ostatnim momencie zastąpił Robina „flushę” Rönnquista. Po raz pierwszy od dłuższego czasu zaprezentuje się nam też ENCE, czyli od niedawna drużyna Pawła „dychy” Dychy.

Warto jednak zaznaczyć, że to nie wszyscy, bo zapisy nadal trwają i zakończą się dopiero o 17:45 – do tego czasu wszyscy zainteresowani mogą rejestrować się pod tym adresem. Same otwarte eliminacje do DreamHack Masters Spring 2021 rozpoczną się natomiast dziś o 18:00 i potrwają do jutra. Ostatecznie awans do eliminacji zamkniętych uzyskają cztery najlepsze ekipy.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Bojów AGO i Anonymo w Snow Sweet Snow ciąg dalszy

Przed nami czwarta już runda Snow Sweet Snow, ale obie polskie formacje uczestniczące w Main Swiss Stage pozostają niepewne swego losu. I chociaż już...