STS
fot. Wisła All iN!/Łukasz Twardowski

Wisła All iN! zaczyna przygodę z turniejem o 100 tysięcy dolarów

Wisła All iN! Games Kraków to jedyny polski zespół, który otrzymał od organizatorów zaproszenie do Pinnacle Cup, czyli online’owych rozgrywek CS:GO o puli w wysokości 100 tysięcy dolarów. Spore pieniądze, ale daleka do nich droga – droga, która zaczyna się dziś. Wisła All iN! vs EXTREMUM 16:00 (BO3) Przed Białą Gwiazdą pierwszy mecz i to […]

Wisła All iN! Games Kraków to jedyny polski zespół, który otrzymał od organizatorów zaproszenie do Pinnacle Cup, czyli online’owych rozgrywek CS:GO o puli w wysokości 100 tysięcy dolarów. Spore pieniądze, ale daleka do nich droga – droga, która zaczyna się dziś.

Wisła All iN! vs EXTREMUM
16:00 (BO3)

Przed Białą Gwiazdą pierwszy mecz i to od razu z nie byle jakim rywalem. Rodzimy skład podejmie bowiem EXTREMUM, czyli zespół, którego trzon stanowią byli gracze 100 Thieves. Podopieczni Aleksandara „kassada” Trifunovicia zażegnali już problemy, które trawiły ich w ostatnich tygodniach minionego roku i w spokoju mogą skupić się na poprawie osiąganych rezultatów. A zdecydowanie jest co poprawiać, bo jak na razie zawodnicy rosyjskiej organizacji nie zachwycają – wystarczy wspomnieć, że z niedawnymi eliminacjami do DreamHack Masters Spring 2021 pożegnali się po zaledwie czterech spotkaniach, a za burtę wyrzucił ich Tarczyński Protein Team.

Tymczasem TPT to drużyna jednak niżej notowana od Wisły, co wskazywałoby, że Polacy mają realne szanse na to, by powalczyć dziś o zwycięstwo i tym samym postawić pierwszy krok na drodze do play-offów. Szanse tym większe, że Wiślacy prawdopodobnie otrząśli się już po nieudanym występie na Intel Extreme Mastera Katowice 2021 i wygrali trzy ostatnie notowane przez HLTV mecze, pozostawiając w pokonanym polu m.in. HellRaisers oraz SAW.

Mecz pomiędzy Wisłą All iN! Games Kraków a EXTREMUM rozpocznie się o godzinie 16:00 i rozegrany zostanie w systemie BO3. Anglojęzyczną transmisję z tego spotkania obejrzeć będzie można pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Complexity i debiutujące w nowym składzie Heroic z awansem na DH Masters Spring

Za nami dopiero pierwszy dzień zamkniętych eliminacji do DreamHack Masters Spring 2021, a mimo to już poznaliśmy dwie pierwsze ekipy, które mogą święt...