STS
fot. ESL/Carlton Beener

Pokłosie afery z sinatraą – TenZ wznawia karierę i dołącza do Sentinels

Zaledwie dwa miesiące temu Tyson „TenZ” Ngo zaskoczył całą międzynarodową społeczność VALORANTA i mimo stałego miejsca w składzie Cloud9 ogłosił zawieszenie profesjonalnej kariery. Teraz jednak młody Kanadyjczyk powraca wezwany przez Sentinels.

A wszystko to jest pokłosiem niedawnej afery, w którą zamieszany jest Jay „sinatraa” Won. Przypomnijmy, że 20-letni gracz, który w przeszłości sięgnął m.in. po mistrzostwo świata w Overwatchu, został oskarżony przez swoją byłą partnerkę o napastowanie seksualne. Amerykanin miał dopuszczać się wielu zachowań kompletnie sprzecznych z wartościami promowanymi przez Riot Games i do czasu wyjaśnienia całej sprawy został zawieszony przez twórców VALORANTA oraz przez organizację, której barw dotychczas bronił. Oznaczało to, że Sentinels na krótko przed startem VALORANT Masters musiało znaleźć nowego piątego zawodnika.

CZYTAJ TEŻ:
sinatraa oskarżony o napastowanie seksualne przez byłą partnerkę. Riot zawiesił jego udział w VCT NA Masters

Ostatecznie znalazło go właśnie w osobie TenZa. Co ciekawe, pierwotnie zakładano, że nastoletni gracz z Kanady zostanie tylko z C9 wypożyczony, ale teraz wygląda na to, że nowa formacja zapewniła sobie jego usługi w pełnym wymiarze czasu, co było zresztą konieczne z uwagi na regulaminowe zapisy. Co ciekawe, nowy nabytek ekipy oficjalny debiut zaliczy już dziś o godzinie 21:00, gdy to Sentinels w pierwszej rundzie turnieju Masters podejmie Luminosity Gaming.  – Jestem niezwykle podekscytowany możliwością gry ze składem Sentinels, dodajmy temu turniejowi nieco pikanterii! – stwierdził Ngo za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Skład dywizji VALORANTA w Sentinels prezentuje się następująco:

  • Shahzeb „ShahZaM” Khan
  • Jared „Zombs” Gitlin
  • Hunter „SicK” Mims
  • Michael „dapr” Gulino
  • Tyson „TenZ” Ngo
  • Jay „sinatraa” Won – zawieszony
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zespoły izaka i Janowicza bez sukcesu w Twitch Rivals. "Zagraliśmy naszą najgorszą gierkę"

Drugi dzień Twitch Rivals: Call of Duty: Warzone Showdown nie okazał się łaskawy dla obu polskich zespołów, które przystąpiły do rywalizacji. Zarówno...