Ostatnie dni upłynęły fanom OG na pożegnaniach. Na ławce rezerwowych międzynarodowej formacji w krótkim ostępie czasu wylądowali Nathan "NBK-" Schmitt oraz Issa "ISSAA" Murad, przez co pojawiły się aż dwa wakaty. Niemniej dziś jeden z nich został już uzupełniony.

Oficjalnie nowym graczem OG został bowiem Nikolaj "niko" Kristensen, który występował z ekipą już od jakiegoś czasu w charakterze zmiennika. – Mogę z radością ogłosić, że związałem się z OG. To dla mnie fantastyczna szansa i jestem pewien, że wspólnie osiągniemy wielkie rzeczy. Chciałbym też podziękować Heroic za wszystkie wspomnienia i na wspólnie spędzony czas. Będzie mi brakować moich były kolegów ze składu, ale jednocześnie czuję ekscytację na myśl o rozpoczęciu nowego rozdziału w mojej karierze. Dam z siebie wszystko, by uczynić kibiców OG dumnymi – ogłosił sam Duńczyk, który tym samym zakończył swoją jedenastomiesięczną przygodę z Heroic.

Co ciekawe, w nowym zespole 22-latek spotka się z Valdemarem "valde" Vangsą i Casperem "ruggah" Due, z którym miał już okazję współpracować odpowiednio z North oraz OpTic Gaming. – Gdy zdaliśmy sobie sprawę, że Nikolaj jest dostępny, z miejsca znalazł się on na szczycie naszej listy. valde i Casper sporo już o nim wiedzieli, dzięki czemu decyzja ta była dla nas jeszcze łatwiejsza. W krótkim okresie bardzo mi zaimponował, zwłaszcza tym, jak bardzo jest bezinteresowny i jak dobrze komunikuje się z resztą zespołu. Przed nami teraz sporo pracy – przyznał lider drużyny, Aleksi "Aleksib" Virolainen. Nim jednak owa praca się rozpocznie, OG musi znaleźć jeszcze jednego zawodnika

W tej sytuacji skład OG prezentuje się następująco:

  • Aleksi „⁠Aleksib⁠” Virolainen
  • Valdemar „⁠valde⁠” Bjørn Vangså
  • Mateusz „⁠mantuu⁠” Wilczewski
  • Nikolaj „⁠niko⁠” Kristensen
  • Casper „⁠ruggah⁠” Due – trener
  • Nathan „⁠NBK-⁠” Schmitt – rezerwowy
  • Issa „⁠ISSAA⁠” Murad – rezerwowy