STS

W AVEZ znowu zmiany. Ośmiornice zaprezentowały nowy skład CS:GO

Miesiąc po zaprezentowaniu nowego składu AVEZ Esport zdecydowało się… wymienić wszystkich graczy. Rodzima organizacja ogłosiła dziś nazwiska nowej piątki, która przez kolejne miesiące ma reprezentować jej barwy na scenie CS:GO. Swego czasu popularne Ośmiornice dysponowały jednym z najlepszych zespołów w Polsce, ale ten niespodziewanie rozpadł się pod koniec ubiegłego roku. Potem bardzo długo z obozu […]

Miesiąc po zaprezentowaniu nowego składu AVEZ Esport zdecydowało się… wymienić wszystkich graczy. Rodzima organizacja ogłosiła dziś nazwiska nowej piątki, która przez kolejne miesiące ma reprezentować jej barwy na scenie CS:GO.

Swego czasu popularne Ośmiornice dysponowały jednym z najlepszych zespołów w Polsce, ale ten niespodziewanie rozpadł się pod koniec ubiegłego roku. Potem bardzo długo z obozu AVEZ nie docierały żadne informacje i nie było pewności, czy formacja w ogóle przy CS-ie zostanie. Dopiero 19 lutego oficjalnie potwierdzono, że i owszem, aczkolwiek zamiast budować nową ekipę, włodarze z Warszawy postanowili awansować skład pełniący dotychczas rolę akademii. Było to zaskakujące i, jak się szybko okazało, niewystarczające rozwiązanie, bo drużyna kompletnie nie poradziła sobie podczas eliminacji do ESL Mistrzostw Polski i mimo bezpośredniego zaproszenia do etapu zamkniętego szybko straciła szanse na awans.

Wcześniejsze szybkie przesunięcie akademii AVEZ Squids do pierwszego składu było spowodowane m.in. rozgrywkami w ESL Mistrzostwach Polski – wytłumaczyli ten ruch przedstawiciele AVEZ w notce prasowej. Jednocześnie ogłosili oni całkowitą przebudowę zespołu, w którym nie znalazło się miejsce dla żadnego z dotychczasowych reprezentantów. Zamiast tego angaż pod skrzydłami Ośmiornic otrzymali m.in. Dominik „Warp” Murawa, który pozostawał bez stałego zatrudnienia od czasu styczniowego rozstania z piratesports, a także Dawid „SaMey” Stańczak, czyli były gracz M1 Gaming, który w przeszłości testowany był przez HONORIS i akademię x-komu AGO.

Nowy skład AVEZ Esport prezentuje się następująco:

  • Dominik „Warp” Murawa
  • Rafał „sNx” Snopek
  • Dawid „SaMey” Stańczak
  • Szymon „RiseL” Kuźma
  • Paweł „pawkoem” Mitura
  • Michał „Kiro” Łoś – trener
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rusza LCS Mid-Season Showdown. TSM ma coś do udowodnienia Teamowi Liquid

Rozpoczyna się prawdziwa uczta dla wszystkich fanów amerykańskiej sceny LoLa. Już dzisiaj rusza Mid-Season Showdown, czyli faza play-off po wiosennym...