STS
fot. Anonymo Esports/Maciej Kołek

Trwa czwarta kolejka ESL MP w CS:GO. Anonymo przed szansą na odzyskanie pozycji lidera

Zgodnie z oczekiwaniami, wczoraj doszło do zmiany na fotelu lidera ESL Mistrzostw Polski w CS:GO, na którym obecnie zasiada x-kom AGO. Ten stan nie musi jednak potrwać długo, bo już dziś o kolejne punkty ligowe powalczą gracze Anonymo Esports. To właśnie Janusz „Snax” Pogorzelski i spółka jeszcze przed czwartą kolejką przewodzili stawce i teraz będą […]

Zgodnie z oczekiwaniami, wczoraj doszło do zmiany na fotelu lidera ESL Mistrzostw Polski w CS:GO, na którym obecnie zasiada x-kom AGO. Ten stan nie musi jednak potrwać długo, bo już dziś o kolejne punkty ligowe powalczą gracze Anonymo Esports.

To właśnie Janusz „Snax” Pogorzelski i spółka jeszcze przed czwartą kolejką przewodzili stawce i teraz będą mieli okazję, by wrócić na szczyt. Ale aby tak się stało, Anonimowi muszą wygrać oba zaplanowane na wtorek pojedynki, w których ich rywalem będzie HONORIS. Rozgrywający swój debiutancki sezon w ESL MP zespół Filipa „NEO” Kubskiego i Wiktora „TaZa” Wojtasa na razie radzi sobie przyzwoicie, dzięki czemu plasuje się w połowie tabeli. Co więcej, gdyby to ekipa spod znaku wielkiego H zaskoczyła dziś faworytów i pokonała ich dwukrotnie, to wskoczyłaby nawet na drugie miejsce! O taki ziszczenie się takiego scenariusza będzie jednak niezwykle trudno.


Aktualne informacje o ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2021 znajdziesz w naszej relacji:


W czołówce tabeli obecnie znajdują się także Izako Boars, którzy wczoraj dwukrotnie rozprawili się z Illuminar Gaming. Dzień później popularne Dziki mogą umocnić swoją pozycję i nawet zrównać się z liderującym AGO. Okazja ku temu będzie naprawdę przednia, bo kolejnym rywalem podopiecznych Bartosza „Hypera” Wolnego będzie MAD DOG’S PACT, który ostatnio bynajmniej nie zachwyca swoją formą. Wystarczy wspomnieć, że w poniedziałek Jacek „MINISE” Jeziak wraz z kolegami tylko podzielili się punktami z niżej notowanym Pompa Teamem i po sześciu meczach zajmują dopiero siódme miejsce. A przecież mówimy tutaj o półfinalistach ubiegłego sezonu!

Wtorkowy harmonogram ESL MP w CS:GO prezentuje się następująco:

30 marca
18:30 MAD DOG’S PACT vs Izako Boars Nuke
19:30 Izako Boars vs MAD DOG’S PACT Train
20:30 HONORIS vs Anonymo Esports Nuke
21:30 Anonymo Esports vs HONORIS Inferno

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021 zapraszamy do naszej relacji, która znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najwięksi na świecie producenci cheatów zatrzymani. Zarobili ponad 76 mln dolarów!

Jako gracze zwykle mamy do czynienia tylko z tymi, którzy są na końcu łańcucha – z nabywcami cheatów. A przecież ktoś najpierw to nieuczciwe oprogramo...