STS
fot. Valve

Kwalifikacje do Majora CS:GO coraz bliżej. Ale wcześniej wyprzedaż naklejek

Często zdarza się tak, że Valve uruchamia spore obniżki na sprzedawane przez siebie w CS:GO przedmioty. I tak wszyscy czekają, aż promocja obejmie przepustkę operacji Broken Fang, ale to jeszcze nie dziś – zamiast tego twórcy postanowili zafundować nam wyprzedaż naklejek.

Wyprzedaż naklejek RMR 2020

Ale naklejek nie byle jakich, a tych związanych z Regional Major Rankings 2020. Kapsuły zawierające stickery z logami najlepszych uczestników ubiegłorocznego cyklu eliminacyjnego do Majora CS:GO w grze obecne są od końcówki stycznia i dotychczas każda z nich, tj. z Legendami, Pretendentami i Kandydatami, kosztowała 3,69 zł. Dzięki środowej obniżce ceny te spadły jednak aż o 75%, dzięki czemu od teraz każdy kontener z losową naklejką nabyć możemy za 0,99 zł. Oczywiście nabywając taki pojemnik, nie wiemy dokładnie, co nam wypadnie – wariantów jest wiele, także z uwagi na różne rodzaje stickerów, które dostępne są w wariantach klasycznym, hologramowym, foliowanym oraz złotym.

Turnieje kwalifikacyjne do Majora CS:GO coraz bliżej

Owy znaczący rabat pojawił się nie bez powodu, bo Valve chce po prostu grubą kreską zakończyć ubiegłoroczną odsłonę cyklu RMR i skupić się na odsłonie tegorocznej. Co prawda jak dotychczas nie poznaliśmy żadnych jej szczegółów, ale te mają pojawić się już niedługo, o czym zapewnili sami twórcy. – Przygotowujemy się do ruszenia w drogę Sztokholmu, która rozpocznie się od pierwszej serii turniejów RMR! W ciągu kilku najbliższych dni zapowiemy turnieje dla każdego z regionów, także bądźcie uważni – napisano w oficjalnym komunikacie. Przypomnijmy, że to na podstawie imprez RMR zostaną rozdane miejsca na nadchodzącym PGL Major Stockholm 2021.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ruszają mistrzostwa świata w Teamfight Tactics. Kto zostanie najlepszym strategiem?

Dzisiaj startują mistrzostwa świata w Teamfight Tactics: Losy. O tytuł najlepszego taktyka na globie w ciągu trzech dni zawalczy 24 graczy z ośmiu róż...