STS
fot. BLAST Pro Series/Maciej Kołek

Astralis vs odnowione OG oraz derby Brazylii. Znamy pary BLAST Premier Showdown

Jak na razie poznaliśmy sześciu z ośmiu uczestników czerwcowych finałów BLAST Premier Spring 2021. Nadal wolne pozostają więc dwa bilety, które będzie można zdobyć podczas rozpoczynającego się już w przyszłym tygodniu BLAST Premier Spring Showdown 2021.

Hit na start BLAST Premier Spring Showdown

W gronie uczestników imprezy CS:GO znajdziemy m.in. Astralis, które nie poradziło sobie w wiosennej fazie grupowej i swojej szansy będzie musiało poszukać na zawodach pocieszenia. A owe zawody Duńczycy rozpoczną od mocnego akcentu, jakim będzie starcie z OG. Jak w ogóle doszło do tego, że dwie tak mocne na papierze marki trafiły na siebie już podczas pierwszej rundy play-offów? Otóż międzynarodowy skład dokonał roszady kadrowej po określonym przez organizatorów granicznym terminie, przez co otrzymał karę w postaci najniższego rozstawienia. Czy to ryzyko się opłaci? Trudno powiedzieć, tym bardziej że nadal nie mamy pewności, czy ekipę zasili Michał „MICHU” Müller, czy może jednak Shahar „flameZ” Shushan.

Brazylijskie derby CS:GO

Ciekawie zapowiada się też kolejna odsłona brazylijskich derbów, podczas których o prymat w Kraju Kawy powalczą między sobą MIBR i FURIA Esports. Warto też wspomnieć o sporej liczbie bardziej orientalnych formacji. W akcji zobaczymy np. NASR Esports z Bliskiego Wschodu, które podejmie triumfatorów IEM Katowice 2021 z Gambit Esports, zaś w innej części drabinki 9z Team z Ameryki Południowej spróbuje stawić opór Teamowi Vitality. Dla każdego z faworytów będą to bardzo stresujące potyczki, które toczyć się będą nie tylko o awans do kolejnej rundy drabinki pojedynczej eliminacji, ale też o to, by uniknąć upokorzenia, jakim byłaby przegrana z tak nisko notowanym przeciwnikiem.

Harmonogram BLAST Premier Showdown:

13 kwietnia
12:30 Astralis vs OG BO3
15:30 G2 Esports vs Endpoint CeX BO3
18:30 Team Liquid vs Dignitas VIE BO3
14 kwietnia
12:30 Team Spirit vs Extra Salt BO3
15:30 Gambit Esports vs NASR Esports BO3
18:30 FURIA Esports vs MIBR BO3
15 kwietnia
15:30 Heroic vs SAW BO3
18:30 Team Vitality vs 9z Team BO3
16 kwietnia
15:30 Astralis/OG vs G2/Endpoint BO3
18:30 Liquid/Dignitas vs Spirit/Extra Salt BO3
17 kwietnia
15:30 Gambit/NASR vs FURIA/MIBR BO3
18:30 Heroic/SAW vs Vitality/9z BO3
18 kwietnia
15:30 pierwszy mecz finałowy BO3
18:30 drugi mecz finałowy BO3

BLAST Premier Spring Showdown 2021 odbędzie się między 13 a 18 kwietnia i poza łączną pulą nagród w wysokości 162,5 tysiąca dolarów zapewni swoim uczestnikom dwa bilety na wiosenne finały cyklu BLAST Premier.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowa aktualizacja jest już w Brawl Stars. Do gry dodano dwóch Zadymiarzy

Fani Brawl Stars nie mogli ostatnio narzekać na brak nowej zawartości. Nie inaczej jest i tym razem, bowiem firma Supercell po raz kolejny stanęła na...