STS
oskarish
fot. DreamHack/Joao Ferreira

MNA kończy esportową działalność. oskarish w poszukiwaniu nowego zespołu

Koniec przygody Oskara „oskarisha” Stenborowskiego w MNA Esports. Dotychczasowa formacja 23-latka poinformowała dziś o zakończeniu działalności na esportowej scenie, co oznacza, że wszyscy gracze obu dywizji – CS:GO oraz VALORANTA – zostali wolnymi agentami. Nie inaczej jest w przypadku naszego rodaka, który nie zwlekał długo i już rozpoczął poszukiwania nowego zespołu.

Jak już być może zauważyliście, organizacja MNA Esports zamknęła drzwi i jest kompletnie poza esportową sceną. To zrozumiałe, biorąc pod uwagę obecną sytuację, która jest szczególnie trudna dla organizacji. Reprezentowałem ją przez cztery minione miesiące i chcę podziękować jej za tę możliwość.

Od dziś jestem wolnym agentem i jestem bardziej zmotywowany niż kiedykolwiek. Szukam nowych wyzwań jako IGL. Chcę dalej się rozwijać, wspomóc zawodnikom swoim doświadczeniem i samemu zdobywać nową wiedzę o grze. Moi dawni towarzysze mogą potwierdzić, że jestem gotów do ciężkiej pracy, aby osiągnąć wyznaczone cele.

Do MNA oskarish dołączył na początku stycznia tego roku. Pod banderą tej formacji walczył głównie w rozgrywkach ESEA, wliczając w to 36. sezon ESEA Advanced. Podczas tych zawodów MNA poradziło sobie nie najgorzej, zajmując siódmą lokatę w fazie grupowej i tym samym będąc wysoko rozstawionym w play-offach. Tam jednak przegrało już w pierwszym meczu i spadło do dolnej drabinki. gdzie po dwóch wygranych poniosło kolejną porażkę, tym razem oznaczającą eliminację. To oznacza, że MNA zapewniłoby sobie miejsce w kolejnym sezonie Advanced – o ile kontynuowałoby swoją esportową przygodę.

Ostatnie miesiące były bardzo pracowite dla wszystkich graczy. Czasem dni nie były łatwe, bo harmonogram był napięty. Mimo to nigdy się nie poddawaliśmy i staraliśmy dać z siebie jak najwięcej. Chciałbym podziękować wszystkim, z którymi mogłem współpracować, zwłaszcza Sunvicie, który robił świetną robotę w kwestii zaawansowanego systemu treningowego i ogólnego przygotowania do oficjalnych meczów. Będę za tobą tęsknił, przyjacielu!

Oskar „oskarish” Stenborowski (źródło)

Ostatni skład MNA Esports prezentował się następująco:

  • Rasmus „sandeN” Sanden
  • Raul „BLYTZ” Gligor
  • Haakon „RadifactioN” Tholo
  • Alex „PALM1” Palm
  • Oskar „oskarish” Stenborowski
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Lorenzo Insigne i Iago Aspas gwiazdami najnowszej Drużyny Tygodnia

Na serwerach FIFY 21 pojawiła się już dwudziesta ósma Drużyna Tygodnia. Najnowsze zestawienie nie wygląda jednak zbyt imponująco. Doskonale świadczy o...