STS
fot. twitter.com/77xPT

Pompa bez marksmana. Ather zawiesza karierę

Zaledwie dwa dni minęły od ogłoszenia przez 7more7 Pompa Team rozstania z Marcinem „behavem” Pawlakiem, a już doczekaliśmy się ogłoszenia kolejnej zmiany w głównym składzie tej drużyny. Tym razem mowa o botlanerze formacji, Arturze „Atherze” Gnacie, który, jak poinformował jego zespół, postanowił wziąć przerwę od profesjonalnej gry z przyczyn osobistych. Data jego powrotu na profesjonalną scenę League of Legends jest póki co nieznana.

Obiecujący gracz LoL-a zawiesza karierę

Mimo że piąty sezon Alior Bank Ultraligi był pierwszym dla Athera, to już zdążył sobie zaskarbić serca widzów oraz zdobyć szacunek graczy. Po ogłoszeniu przez Pompę decyzji swojego strzelca pojawiło się wiele głosów wsparcia oraz żalu, że Gnata póki co nie zobaczymy. Nic dziwnego – przez praktycznie całą fazę zasadniczą to właśnie o nim mówiło się jako o głównym kandydacie do nagrody rookie sezonu, a w samym głosowaniu Ather absolutnie zdominował pozostałych kandydatów, zdobywając 81 punktów. Dla porównania, drugi w zestawieniu Wojciech „Wojtuś” Świder, czyli kompan Athera z linii, zdobył 29 punktów.

Co dalej ze składem Pompy? Cóż, do startu szóstego sezonu Alior Bank Ultraligi jeszcze kilka dobrych tygodni, więc na pewno czas na wypełnienie wszelkich luk jeszcze jest. A przecież wakat na bocie to nie jedyny, jaki trzeba będzie uzupełnić – niewiadomym pozostaje również nowy główny dżungler zespołu.

Skład 7more7 Pompa Teamu w League of Legends:

Sebastian „Color” Czyżyk
Adrian „adrian” Jackowski (kontrakt wygasł)
Marcin „Warszi” Surała
Wojciech „Wojtus” Świder
Adrian „Zetural” Dziadkowiec
Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
magisk astralis cs:go

Słabiutkie Astralis i waleczne Nindże. Znamy półfinalistów ESL Pro League

Ćwierćfinały ESL Pro League Season 13 rozstrzygnięte! Dzisiejsze mecze sprawiły, że znamy już wszystkie cztery drużyny CS:GO, które zagrają w sobotnic...