STS
fot. Evil Geniuses

Dziś oficjalny debiut MICHA w Evil Geniuses!

Od kilku dni Michał „MICHU” Müller jest już oficjalnie reprezentantem Evil Geniuses, dotychczas Polak jednak tylko trenował ze swoimi nowymi kolegami. Ale w końcu przyszła pora na oficjalny debiut, który nastąpi właśnie dziś! Rodzimy gracz CS:GO pierwszy mecz pod banderą amerykańskiej organizacji rozegra w ramach Funspark ULTI.

MICHU debiutuje

W ćwierćfinale drabinki wygranych turnieju EG podejmie Dignitas VIE. Pierwotnie rywalem ekipy naszego rodaka miało być co prawda Heroic, ale Duńczycy w ostatniej chwili wycofali się z imprezy z powodu nazbyt napiętego harmonogramu. Tym samym Źli Geniusze swoją przygodę z turniejem zaczną od meczu z drużyną okupującą 28. miejsce w światowym rankingu, co może być odpowiednim polem do testowania rzeczy przygotowywanych podczas bootcampu. – MICHU został bardzo serdecznie przywitany przez zespół. Powiedział, że po pierwszym dniu czuł się, jakby znał tych chłopaków od co najmniej pięciu lat. Odbiór jest mega pozytywny, a Michał dobrze wkomponował się do drużyny. Ciężko teraz trenują przed pierwszym turniejem, który już niebawem – zapewniał niedawno w rozmowie z naszym serwisem Kuba Chmiel z reprezentującej Polaka agencji ProPlayers.

CZYTAJ TEŻ:
Jak MICHU trafił do Evil Geniuses? “Od początku był numerem jeden”

A to wszystko już o godzinie 17:30. Kilka godzin wcześniej natomiast odbędzie się mecz, który wbrew pozorom także będzie mieć znaczenie w kontekście Evil Geniuses. Jeżeli bowiem MICHU i spółka pokonają Dignitas, to właśnie z triumfatorem wspomnianego starcia zmierzą się w kolejnej rundzie drabinki. Czy będzie to BIG, czy też może Extra Salt? Cóż, na papierze większe szanse na triumf mają podopieczni organizacji zza naszej zachodniej granicy. Warto mieć jednak na uwadze, że po niezłej pierwszej połowie 2020 roku wyraźnie spuścili oni z tonu i trudno powiedzieć, by obecnie mogli pochwalić się szczególnie stabilną formą. I to właśnie pewnie ten brak stabilności będą chcieli wykorzystać gracze Extra Salt. Ci wiele poświęcili, by móc rywalizować w Europie z najlepszymi, rezygnując m.in. z gry w play-offach ESEA Premier, gdzie byli faworytami do awansu do ESL Pro League. Warto więc, by to poświęcenie nie poszło na marne.

Wtorkowy harmonogram Funspark ULTI 2020:

20 kwietnia

Ćwierćfinał drabinki wygranych

14:00 BIG vs Extra Salt BO3
17:30 Evil Geniuses vs Dignitas VIE BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Funspark na Twitchu. Po więcej informacji na temat Funspark ULTI 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NAVI z kolejną wygraną. Zespół Savesa wciąż na fotelu wicelidera European League

Po raz szósty w tym sezonie Natus Vincere opuszczało serwer jako zwycięzca. Dzięki temu zespół Szymona "Savesa" Kamieniaka pozostał na fotelu wicelide...