STS
fot. Riot Games/Michał Konkol

Bwipo i Selfmade opuszczą Fnatic po tym sezonie?

Nikt we Fnatic najprawdopodobniej nie jest zadowolony z ostatnich rezultatów głównej dywizji League of Legends. Finisz poza podium LoL European Championship z pewnością nie jest wynikiem, który zadowoliłby organizację i zawodników takiego kalibru. Dlatego też nic dziwnego, że dochodzą do nas kolejne plotki o potencjalnych roszadach w zespole. Dzisiaj na horyzoncie pojawiły się nowe doniesienia, tym razem ze strony Esportmaniacos. Hiszpański portal informuje, że Oskar „Selfmade” Boderek i Gabriël „Bwipo” Rau odrzucili propozycje nowych kontraktów.

Warto dodać, że obecne umowy obowiązują duet z pomarańczowo-czarnymi do końca tego sezonu, czyli do 15 listopada. Nic więc dziwnego, że Fnatic już teraz stara się zapewnić sobie usługi jednych ze swoich najlepszych graczy. Ci w przyszłym okienku transferowym niewątpliwie będą atrakcyjnymi potencjalnymi wzmocnieniami dla większości ekip ze Starego Kontynentu czy też zza Atlantyku.

Nie tylko Bwipo i Selfmade na wylocie z Fnatic?

Niedawno informowaliśmy o innych sugestiach napływających do nas zza kulis LoL-owych rozgrywek, które mówiły o domniemanym odejściu Yasina „Nisqy’ego” Dinçera. Midlaner miał zasilić szeregi 100 Thieves, jednakże Złodzieje znaleźli już inną personę na środkową alejkę w postaci Felixa „Abbedagge” Brauna. Niemniej obie plotki w połączeniu sugerują, że wewnątrz brytyjskiej organizacji nie panuje obecnie najlepsza atmosfera. Na sam koniec warto dodać, że hiszpański portal jest jednym z rzetelniejszych, jeżeli chodzi o przecieki z LoL-owego zaplecza.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kto sięgnie po tytuł mistrza wiosennej edycji European Masters?

Już jutro rozpocznie się faza play-off najważniejszej imprezy wieńczącej potyczki drużyn League of Legends w europejskich ligach regionalnych. Europea...