STS
fot. Riot Games

Reignover także nie poleci na MSI. Trener Cloud9 będzie zdalnie wspierał zespół

Jeszcze wczoraj informowaliśmy o pewnych komplikacjach w szeregach Royal Never Give Up przed startującym niedługo Mid-Season Invitational 2021. Mistrzowie Chin w League of Legends zmuszeni są polecieć do Islandii bez swojego trenera, który nie zdoła odnowić swojego paszportu na czas ze względów pandemicznych. Jak się okazuje w podobnej sytuacji znaleźli się także triumfatorzy LoL Championship Series – Cloud9. Chmurki również pojawią się Reykjavíku bez szkoleniowca, Kima “Reignovera” Yeu-jina, kóry będzie wspomagał zespół zdalnie.

Reignover nie pojawi się w stolicy Islandii

O powyższym fakcie dowiedzieliśmy się za pomocą Twittera. To na nim organizacja napisała, że Reignover zmuszony jest pracować zdalnie podczas MSI ze względu na „powody imigracyjne”. Na całe szczęście dla fanów północnoamerykańskiej organizacji, wraz z formacją na Islandię poleciał Alfonso „Mithy” Aguirre Rodríguez i Maxwell „Max Waldo” Waldo, co możemy wywnioskować po zamieszczonym przez C9 zdjęciu. Dwójka wspomnianych person to trenerzy strategiczni.

To nie pierwszy przypadek, kiedy występ któregoś zawodnika, trenera czy też całego składu na Mid-Season Invitational 2021 podlega zmianom. Jak wspomnieliśmy na wstępie, na turnieju nie pojawi się także szkoleniowiec RNG. Imprezę opuści również jeden z reprezentantów PSG Talon z powodów zdrowotnych, natomiast w zeszłym tygodniu wycofało się z niej GAM Esports.

MSI 2021 rozpocznie się za lekko ponad tydzień, 6 maja. Pierwszym rywalem Cloud9 będzie DWG KIA, z którym podopieczni Reignovera zmierzą się na inauguracje wydarzenia. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

x-kom AGO bez sukcesu na start kwalifikacji do Flashpointa. Polacy przegrywają z Movistar Riders

x-kom AGO zaczęło zmagania o trzeci sezon Flashpointa bezpośrednio od zamkniętych kwalifikacji. Jastrzębie w pierwszym starciu zostały zestawione z Mo...