STS
fot. ESL/Adam Łakomy

EU Masters: Czas na Misfits Premier i derby Niemiec w drugiej części ćwierćfinałów

Wczoraj rozstrzygnęły się dwa ćwierćfinały bieżącej edycji European Masters. Karmine Corp po małych kłopotach awansowało do kolejnego etapu rozgrywek, a Artur „Zwyroo” Trojan i jego Mkers pożegnali się już z turniejem. Dzisiaj natomiast najpierw zobaczymy poczynania czwórki naszych rodaków, a następnie bój niemieckich ekip. CZYTAJ TEŻ: Kto sięgnie po tytuł mistrza wiosennej edycji European Masters? […]

Wczoraj rozstrzygnęły się dwa ćwierćfinały bieżącej edycji European Masters. Karmine Corp po małych kłopotach awansowało do kolejnego etapu rozgrywek, a Artur „Zwyroo” Trojan i jego Mkers pożegnali się już z turniejem. Dzisiaj natomiast najpierw zobaczymy poczynania czwórki naszych rodaków, a następnie bój niemieckich ekip.

CZYTAJ TEŻ:
Kto sięgnie po tytuł mistrza wiosennej edycji European Masters?

Czterech Polaków w walce o półfinały

Misfits Premier przesączone wręcz polskimi zawodnikami zmierzy się z BT Excel. Ekipa Tobiasza „Agresivoo” Ciby po bardzo udanej fazie grupowej staje do tego starcia w roli faworyta. Mistrzowie Północnej Europy musieli napocić się dużo bardziej niż ich dzisiejsi rywale, aby zagwarantować sobie miejsce w play-offach. W koszyku D zespół Jakuba „Cinkrofa” Rokickiego dwukrotnie ograł reprezentantów Northern League of Legends Championship. Czy akademia Misfits powtórzy sukces kolegów z ligi francuskiej? To już od godziny 16:30.

Powtórka finału Prime League

Jako drudzy w kolejce do rozstrzygnięcia ćwierćfinałowych pojedynków European Masters Spring 2021 stoją zawodnicy BIG oraz mousesports. Tym pierwszym nie mamy absolutnie nic do zarzucenia. Zbiór A nie stanowił dla Tima „Keduiiego” Willersa i spółki żadnych kłopotów, bowiem nie oddali oni nawet mapy. Tego samego nie możemy powiedzieć natomiast o Myszach, które, aby znaleźć się w aktualnej części zawodów, były zmuszone do rozegrania potrójnego tie-breakera.

Samo zestawienie dwóch niemieckich ekip to prawdziwa gratka dla ich kibiców. Wieczorna batalia będzie powtórką z finałowego meczu play-offów wiosennego sezonu Prime League. W serii BO5 to przedstawiciele Berlin International Gaming byli górą, wygrywając 3:1. Jeżeli weźmiemy pod uwagę jednak formę, jaką prezentowały obydwie ekipy w grupach EU Masters, to zespół Adama „LIDERA” Ilyasovy może mieć kłopot z urwaniem chociażby jednej mapy.

Harmonogram dzisiejszych meczów EU Masters 2021 Spring:

Środa, 28 kwietnia
16:30 Misfits Premier vs BT Excel BO3
19:30 BIG vs mousesports BO3

Drabinka European Masters 2021 Spring:

Ćwierćfinał Półfinał Wielki finał
UCAM Esports Club 2
Mkers 0
UCAM Esports Club 0
Karmine Corp 0
Karmine Corp 2
ŠAIM SE SUPPUP 1
TBD 0
TBD 0
Misfits Premier 0
BT Excel 0
TBD 0
TBD 0
BIG 0
mousesports 0

Transmisja z fazy pucharowej w polskim języku będzie dostępna na kanale Polsat Games, na platformie Twitch oraz YouTube. Po więcej informacji dotyczących EU Masters 2021 Spring zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zmiany w szeregach związku zawodowego graczy Counter-Strike’a

W połowie 2018 roku do życia powołano twór o nazwie Counter-Strike Professional Players’ Association. W ten właśnie sposób powstał związek zawodowy gr...