STS
Nitro Nitrozyniak Pompa Team
fot. instagram.com/thenitrozyniak/

Nitro żegna się z esportem. Sekcja LoL-a Pompy w nowych rękach

Kilka dni temu oficjalnie ogłoszono, że Sergiusz „Nitrozyniak” Górski został zbanowany przez Riot Games. W związku z tą decyzją popularny streamer musiał wycofać się z prowadzonej przez niego organizacji 7more7 Pompa Team. Nitro minionej nocy opublikował na kanale YouTube drużyny film, w którym ogłosił, w czyje ręce trafi zespół oraz zapowiedział zakończenie działalności w esporcie.

O tym, dlaczego Nitro został zbanowany przez Riot i z czym wiąże się ta decyzja, możecie przeczytać tutaj:

CZYTAJ TEŻ:
Decyzja zapadła: Nitrozyniak zbanowany przez Riot

77xPT w nowych rękach

Jak poinformował Górski, sekcją League of Legends od teraz zarządzać będzie Olimpia „komedyja” Cichosz. Była profesjonalna zawodniczka od kilku miesięcy pracowała w organizacji jako menadżer zespołu. Zajmowała się właśnie ekipą, która rywalizowała w Ultralidze. Teraz jej zakres obowiązków będzie znacznie większy, wszak stała się jednocześnie właścicielem i prezesem formacji. – Moje esportowe dziecko postanowiłem przekazać w ręce osoby, którą darzę sympatią, ale przede wszystkim szacunkiem zawodowym – stwierdził Nitro. Jak również podkreślił, po jego stronie decyzja została już podjęta, ale pozostaje czekać na zaakceptowanie jej przez Riot Games.

Nitro wycofuje się z esportu

Poniekąd jest to mój oficjalny i definitywny koniec aktywnej kariery w esporcie – oznajmił Nitrozyniak. Zwrócił się jednocześnie do fanów, dziękując im za wsparcie, jakie okazywali jemu i jego podopiecznym od 2017 roku. Właśnie wtedy Pompa pojawiła się na scenie League of Legends. – Tu niestety kariera się zakończyła. Dzięki wszystkim i tyle – powiedział pod koniec filmu.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
rallen x-kom AGO CS:GO

Piątek z AGO i Anonymo

Nieco w cieniu zmagań w ramach eliminacji do Flashpointa rodzime ekipy CS:GO rywalizują o punkty w innych online'owych rozgrywkach. Dziś na przykład c...