STS
fot. GG League/Maciej Kołek

Finisz w ESL MP. Dziś aż pięć dwumeczów

Przed nami ostatnia już kolejka fazy zasadniczej ESL Mistrzostw PolskiCS:GO. Kolejka wyjątkowo długa, bo przez różne zawirowania z harmonogramem części spotkań nie udało się rozegrać w założonym wcześniej terminie i odbędą się one dopiero teraz. Oznacza to, że tylko dziś w ESL MP zobaczymy aż pięć dwumeczów!

Walka o fotel lidera trwa

Jest o tyle ciekawe, że na ten moment zdecydowana większość ekip nadal nie może być pewna swojego miejsca. Weźmy takie Anonymo Esports, które co prawda przewodzi stawce, ale z dość niewielką przewagą. Ta może się jednak zwiększyć, jeżeli podopieczni Adriana „imd” Piepera rozprawią się z niemającym już szans na utrzymanie Tarczyński Protein Teamem. W przeciwnym wypadku potknięcie może wykorzystać HONORIS, chociaż zespół Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego sam będzie musiał poradzić sobie z MAD DOG’S PACT, które po ostatnich kadrowych zawirowaniach nadal próbuje wskoczyć na właściwe tory.


Wszystko o ESL MP Wiosna 2021:


Starcie zawodzących drużyn

Gdzieś z tyłu temu wszystkiemu przyglądać się będą Izako Boars, którzy dziś mogą powiększyć swój dorobek aż o 12 punktów! Ale to tylko pod warunkiem, że pozostawią w pokonanym polu wspomniany już TPT oraz Wisłę All iN! Games Kraków. Dla Białej Gwiazdy jest to jeden z kluczowych pojedynków, bo mimo słabego w gruncie rzeczy sezonu nadal liczy się ona w grze o finisz w czołowej czwórce. W międzyczasie na serwerze zamelduje się też x-kom AGO. Jastrzębie, podobnie jak Dziki, przy korzystnym rozwoju wydarzeń mogą znaleźć się nawet w top 2, ale do tego potrzebne jest im m.in. zwycięstwo z Illuminar Gaming.

Poniedziałkowy harmonogram ESL MP w CS:GO:

3 maja
16:30 Izako Boars vs Wisła All iN! Dust2
16:30 Anonymo Esports vs Tarczyński Protein Team Nuke
17:30 Wisła All iN! vs Izako Boars Vertigo
17:30 Tarczyński Protein Team vs Anonymo Esports Train
18:30 Izako Boars vs Tarczyński Protein Team Train
18:30 MAD DOG’S PACT vs HONORIS Train
19:30
Tarczyński Protein Team vs Izako Boars Vertigo
19:30 HONORIS vs MAD DOG’S PACT Vertigo
20:30 x-kom AGO vs Illuminar Gaming Nuke
21:30 Illuminar Gaming vs x-kom AGO Vertigo

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021 zapraszamy do naszej relacji, która znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO zaczyna przygodę z play-offami Spring Sweet Spring

Nowy tydzień ponownie powitamy poprzez mecze polskich ekip CS:GO na arenie międzynarodowej. Dziś zaprezentują się nam x-kom AGO oraz MAD DOG'S PACT, p...