STS
fot. GG League/Maciej Kołek

Pięć dwumeczów na zakończenie fazy zasadniczej ESL Mistrzostw Polski!

Wczoraj byliśmy świadkami aż pięciu dwumeczów w ESL Mistrzostw PolskiCS:GO, a dziś dziać się będzie równie dużo. Ale nie może być inaczej, skoro to ostatni dzień fazy zasadniczej, co oznacza, że już wieczorem poznamy ostateczny kształt tabeli.

Anonymo w obronie fotelu lidera

Mimo wszystko nadal finiszu na pierwszym miejscu nie może być pewne liderujące Anonymo Esports. Aby taką pewność zyskać, podopieczni Adriana „imd” Piepera muszą poradzić sobie z MAD DOG’S PACT, które po ostatnich zmianach i zaangażowaniu Bartosza „bnox” Niebisza zdaje się łapać drugi oddech. Jeżeli jednak Anonimowym się nie uda, to będą musieli oni liczyć na łaskę x-komu AGO. Przed popularnymi Jastrzębiami aż cztery spotkania, co oznacza szansę na zdobycie kolejnych dwunastu punktów. O te Karol „rallen” Rodowicz i spółka rywalizować będą najpierw z Izako Boars, a później również z Pompa Teamem.


Wszystko o ESL MP Wiosna 2021:


Walka o czołową czwórkę trwa

Co ciekawe, Pompę na serwerze zobaczymy też kilka godzin wcześniej. O 16:30 zmierzy się ona bowiem z Wisłą All iN! Games Kraków, która rzutem na taśmę może jeszcze wskoczyć do top 4, chociaż będzie jej o to niezwykle trudno. Tym bardziej że chrapkę na zajęcie lokaty premiowanej awansem do 1. rundy górnej drabinki play-offów ma również Team ESCA Gaming. Ekipa będąca jednym z największych zaskoczeń bieżącego sezonu w trakcie ostatnich sześciu spotkań tylko raz doznała goryczy porażki, a to nie jest dobra informacja dla HONORIS. Zespół Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego, chociaż zasiada na fotelu wicelidera, to nie może być pewny, że uda mu się go utrzymać.

Wtorkowy harmonogram ESL MP w CS:GO:

4 maja
16:30 Pompa Team vs Wisła All iN! Train
16:30 Izako Boars vs x-kom AGO Mirage
17:30 Wisła All iN! vs Pompa Team Overpass
17:30 x-kom AGO vs Izako Boars Vertigo
18:30 HONORIS vs Team ESCA Gaming Mirage
19:30 Team ESCA Gaming vs HONORIS Vertigo
20:30 x-kom AGO vs Pompa Team Train
20:30 MAD DOG’S PACT vs Anonymo Esports Nuke
21:30 Pompa Team vs x-kom AGO Inferno
21:30 Anonymo Esports vs MAD DOG’S PACT Inferno

Wybrane mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021 zapraszamy do naszej relacji, która znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Valve wprowadza subskrypcję CS:GO 360 Stats. Co konkretnie nam ona daje?

Opublikowana w nocy z poniedziałku na wtorek aktualizacja zwróciła uwagę społeczności z uwagi na dwa bardzo ważne aspekty – zmianę w puli map turniejo...