Po niespełna miesiącu MAD DOG'S PACT ponownie może pochwalić się pełnym, pięcioosobowym składem CS:GO. Do drużyny dołączył bowiem Bartosz "bnox" Niebisz, co raczej nie powinno budzić większego zaskoczenia, bo już od jakiegoś czasu pełnił on rolę zmiennika.

Problemy kadrowe PACTU zaczęły na początku kwietniu, gdy nagle występów z ekipą zaprzestał Arek "Vegi" Nawojski. Tylko kwestią czasu było więc definitywne rozstanie z 20-latkiem i do tego oficjalnie doszło 19 kwietnia. Wówczas nie było do końca jasne, kto zajmie zwolniony fotel i także sama organizacja nie była tego pewna. Dlatego też podczas eliminacji do Flashpoint Season 3 wspierał ją Kamil „suonko” Węgrzynkiewicz z PGE Turowa Zgorzelec, później zaś przy okazji walki o awans na Intel Extreme Masters Summer 2021 przyszła pora właśnie na bnoxa, który dotychczas związany był z Pompa Teamem.

Z Pompy do PACTU

I to właśnie Niebisz otrzyma finalnie angaż, jednocześnie kończąc swoją półroczną przygodę z Pompą, z którą sięgnął po wicemistrzostwo Flashe Super Slam, a także wygrał krajowe eliminacje do Fantasyexpo Cup Spring 2021. Teraz 21-latek będzie mógł w pełni skupić się na występach w PACT, wraz z którym już jutro rozpocznie zmagania w ramach fazy pucharowej ESL Mistrzostw Polski, podejmując w 1. rundzie drabinki wygranych HONORIS. Ponadto nowy nabytek ekipy czeka walka o obronę mistrzowskiego tytułu Polskiej Ligi Esportowej oraz o rychły powrót do ESEA Premier, z której drużyna dopiero co spadła.

Skład dywizji CS:GO w MAD DOG’S PACT:

  • Kacper „darko” Ściera
  • Dawid „lunAtic” Cieślak
  • Kamil „Sobol” Sobolewski
  • Jacek „MINISE” Jeziak
  • Bartosz "bnox" Niebisz
  • Vincent „VinS” Jozefiak – trener