STS
fot. Blizzard/Robert Paul

sinatraa wkrótce wróci do gry?

Kilka miesięcy temu profesjonalna kariera Jaya „sinatry” Wona załamała się. Mistrz świata w Overwatcha, który w ubiegłym roku postanowił przesiąść się na VALORANTA, został bowiem oskarżony o nadużycia seksualne, które znacznie skomplikowały jego sytuację.

CZYTAJ TEŻ:
sinatraa oskarżony o napastowanie seksualne przez byłą partnerkę. Riot zawiesił jego udział w VCT NA Masters

Za owymi oskarżeniami stała była partnerka 21-latka, Cleo „Cle0h” Hernandez, która na potwierdzenie swoich słów opublikowała nie tylko 9-stronnicowy dokument z opisem zdarzeń, ale także liczne zdjęcia oraz nagrania rozmów. – Z ostatniego wpisu opublikowanego przez Cleo wynika, że wspomina nasz związek inaczej niż ja. […] Przepraszam Cleo i przykro mi z powodu tego, jak to wszystko się skończyło, ale nigdy w żaden sposób jej nie zaatakowałem. Jestem w pełni zaangażowany i współpracuję w ramach prowadzonego dochodzenia, udostępniając pełne wersje nagrań audio i wideo, do których Cleo odniosła się w swoim wpisie – bronił się sam Amerykanin. Mimo to jednak został tymczasowo zawieszony zarówno przez Riot Games, jak i reprezentowaną przez siebie organizację, Sentinels.

Od tego czasu sinatraa znacznie ograniczył swoją aktywność w mediach społecznościowych, zaś ostatni wpis z jego Twittera pochodzi z 11 marca. Niewykluczone jednak, że już niedługo utytułowany gracz powróci, a przynajmniej na to wskazywałyby ostatnie wydarzenia. Otóż Won na swoim prywatnym Discordzie publikował już materiały pokazujące, że znowu gra on w VALORANTA. Ponadto zapytany przez fanów o kwestię ponownego przystąpienia do rywalizacji, amerykański strzelec odpowiadał zdawkowym „wkrótce”. Z kolei jego obecna partnerka, Emma „Emmyuh”, zapowiedziała, że niewykluczone, iż 21-latek jeszcze w maju wróci do streamowania.

CZYTAJ TEŻ:
sinatraa broni się przed zarzutami byłej partnerki. „Wygląda na to, że wspomina nasz związek inaczej niż ja”

Przypomnijmy, że ostatni oficjalny mecz z udziałem sinatry miał miejsce pod koniec lutego, gdy on i jego koledzy polegli z Teamem Envy w finale drugich zamkniętych eliminacji do północnoamerykańskiego VALORANT Masters. Później miejsce zawieszonego zawodnika zajął wypożyczony z Cloud9 Tyson „TenZ” Ngo, który z sukcesami wspomaga ekipę aż do dziś. W tej sytuacji nie wiadomo więc, czy Won po ewentualnym uzyskaniu zezwolenia na powrót do gry znowu przywdzieje barwy Sentinels, czy też będzie musiał poszukać dla siebie nowego zespołu.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Lista uczestników VALORANT Masters Reykjavík 2021 już prawie zamknięta

Kolejne dwa bilety na VALORANT Masters Reykjavík 2021 znalazły swoich właścicieli. A wszystko dlatego, że końca dobiegły eliminacje przygotowane z myś...