STS
fot. Illuminar Gaming

Dusty w komplecie. Warszi i Flash w walce o mistrzostwo NLC

Nieco ponad dwa tygodnie temu informowaliśmy o dołączeniu Michała „Flasha” Kosickiego do Dusty. Dzisiejszego wieczoru dowiedzieliśmy się natomiast, kto będzie reprezentował barwy islandzkiej organizacji na co dzień występującej w Northern League of Legends Championship. Jednym z pięciu ogłoszonych graczy jest Marcin „Warszi” Surała, który w zeszłym sezonie Ultraligi był częścią 7more7 Pompa Teamu. Warszi za […]

Nieco ponad dwa tygodnie temu informowaliśmy o dołączeniu Michała „Flasha” Kosickiego do Dusty. Dzisiejszego wieczoru dowiedzieliśmy się natomiast, kto będzie reprezentował barwy islandzkiej organizacji na co dzień występującej w Northern League of Legends Championship. Jednym z pięciu ogłoszonych graczy jest Marcin „Warszi” Surała, który w zeszłym sezonie Ultraligi był częścią 7more7 Pompa Teamu.

Warszi za granicą

O doświadczeniu środkowego nie musimy raczej wspominać. Polak w rodzimej lidze spędził już dobre kilka sezonów, gdzie konsekwentnie zdobywał coraz to lepsze wyniki. Jego najświeższym osiągnięciem jest czwarte miejsce w minionej odsłonie Ultraligi. Patrząc jednak na to, jakie nadzieje pokładano w ówczesnym składzie organizacji Sergiusza „TheNitroZyniaka” Górskiego, ostateczny rezultat mógł nieco rozczarować. Pompa dość nieoczekiwanie przegrała wtedy 0:3 z K1CK w drabince przegranych. Drużyna tym samym nie pojawiła się na European Masters.

Dwóch Polaków na podbój ligi Północnej Europy

Jestem bardzo podekscytowany tym składem i z pewnością możemy zaskoczyć w NLC! – skomentował Surała na swoim profilu na Twitterze. Zespół na pewno bardzo by chciał, aby słowa polskiego midlanera miały odzwierciedlenie w rzeczywistości. Wszak była piątka Dusty nie pokazała się z dobrej strony w lidze, zajmując ostatnią lokatę grupy A. Najgorsza drużyna każdego zbioru musiała zawalczyć w relegacjach o utrzymanie. Wszystko jednak zakończyło się szczęśliwie dla organizacji, gdyż ta rzutem na taśmę wywalczyła miejsce w nadchodzącym sezonie NLC.

Prawda jest jednak taka, że żaden zawodnik poprzedniego zestawienia nie został z formacją na dłużej. Zarząd postanowił całkowicie przebudować ekipę i raz jeszcze zawalczyć o lepsze wyniki w tegorocznym lecie. Kolektyw na pewno ma potencjał, a my powinniśmy przynajmniej raz na jakiś czas sprawdzić, co ciekawego słychać u dwójki byłych członków ultraligowych zmagań.

Skład Dusty na letni split NLC:

Erik „Zombie” Arvidsson
Jiří „Sawyor” Libánský
Marcin „Warszi” Surała
Adam „Emtest” Emtestam
Ludvig „Baloo” Grönlund
Michał „Flash” Koscicki
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Luka Modrić

Liga hiszpańska rządzi w najnowszej Drużynie Tygodnia

We wszystkich najważniejszych ligach europejskich zakończył się już sezon 2020/2021. W związku z tym przed nami ostatnia w tej edycji FIFY Drużyna Tyg...