Testy dobiegły końca i dziś nie ma już żadnych wątpliwości. Mikołaj "mouz" Karolewski został zaprezentowany jako nowy członek Pompa Teamu, który w związku z niedawnymi przetasowaniami przebudowuje swój skład Counter-Strike'a.

Bogata kariera

Karolewski to jeden z bardziej doświadczonych graczy, którzy obecni są na polskiej scenie. Wszak wielokrotnie sięgał on po mistrzostwo Polski m.in. jako zawodnik Teamu Kinguin czy też Aristocracy. W 2014 roku jeszcze jako gracz ESC Gaming wziął nawet udział w Majorze, a w roku 2016 pod banderą wspomnianego Kinguin mógł świętować zajęcie drugiego miejsca na World Electronic Sports Games. Najświeższym jego sukcesem jest jednak zwycięstwo w PGE Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej, które dla 25-latka było pożegnaniem z Illuminar Gaming. Pożegnaniem oczekiwanym, bo iHG już w maju ogłosiło rozstanie ze swoimi zawodnikami, którzy tym samym rozpoczęli poszukiwania nowych pracodawców.

Testy w Pompie

I tak Dominik "GruBy" Świderski trafił do Cowany Gaming, Piotr "morelz" Taterka związał się z Tarczyński Protein Teamem, Kuba "Markoś" Markowski został nowym snajperem Wisły All iN! Games Kraków, zaś mouz od połowy maja przebywał właśnie w Pompie. Najpierw tylko w formie testów, ale te od samego początku wydawały się tylko formalnością, toteż spokojnie można przyjąć, że dzisiejsze ogłoszenie pełnoprawnej współpracy było czymś oczekiwanym. Niemniej nie jest to jeszcze koniec powitań, bo przecież PT wciąż nie ma piątego zawodnika. Są jednak spore szanse, że tym zostanie Patryk „Demho” Tomaszewski, który dopiero co opuścił CLEANTmix i ostatnio wspomagał zespół jako zmiennik.

Skład CS:GO Pompa Teamu prezentuje się następująco:

  • Denis „Grashog” Hristov
  • Sebastian „fr3nd’ Kuśmierz
  • Mikołaj „Miki” Szemraj
  • Mikołaj "mouz" Karolewski