STS
fot. Riot Games/Colin Young-Wolff

Zellsis zawieszony. Version1 musi znaleźć zmiennika

Riot Games powiadomiło o ukaraniu Jordana „Zellsisa” Monemurro za agresywny i dyskryminujący komentarz na temat członka administracji turnieju w trakcie trwania VCT Masters 2 – Reykjavík. Wykluczenie z dwóch turniejów Zellsis został zawieszony na czas trwania pierwszego Challenger Open Qualifier oraz Main Event of Stage 3 z powodu naruszenia zasady 7.1.2 Globalnej Polityki Współzawodnictwa. 7.1.2. Wysokie […]

Riot Games powiadomiło o ukaraniu Jordana „Zellsisa” Monemurro za agresywny i dyskryminujący komentarz na temat członka administracji turnieju w trakcie trwania VCT Masters 2 – Reykjavík.

Wykluczenie z dwóch turniejów

Zellsis został zawieszony na czas trwania pierwszego Challenger Open Qualifier oraz Main Event of Stage 3 z powodu naruszenia zasady 7.1.2 Globalnej Polityki Współzawodnictwa.

7.1.2. Wysokie Standardy

Wszystkie zespoły i ich członkowie muszą przestrzegać najwyższych standardów osobistej integralności i odpowiedniej sportowej postawy. Członkowie zespołów muszą zachowywać się profesjonalnie i w manierze ducha rywalizacji w kontaktach z innymi uczestnikami, członkami administracji turnieju, organizatorem turnieju, mediami, sponsorami i fanami […].

Riot nie ujawniło dokładnej uwagi skierowanej przez gracza w stronę członka administracji turnieju, lecz poinformowało, iż polityka firmy nakazuje, aby zawodnicy przez cały czas przestrzegali najwyższych standardów kultury osobistej.  To oznacza, że Version1 będzie musiało poszukać zastępstwa w miejsce Amerykanina. Zarówno organizacja, jak i zawodnik „żałują, że sytuacja miała miejsce i przepraszają personel Riotu”.

Obecny skład Version1:

  • Anthony „vanity” Malaspina
  • Erik „penny” Penny
  • Loic „effys” Sauvageau
  • Maxim „wippie” Shepelev
  • Ian „Immi” Harding – trener
  • Jordan „Zellsis” Monemurro – zawieszony
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Rogue, Trymbi, Inspired, LEC 2021 Summer

Polacy bezbłędni w LEC! Podsumowanie pierwszego dnia letniego splitu

Warto było czekać na powrót League of Legends European Championship. Jak dłuższą niż zwykle przerwę między splitami wykorzystało G2 Esports? Kto wysze...