STS
fot. BLAST/Jak Howard

olofmeister znów wraca do składu FaZe

Olof „olofmeister” Kajbjer znów wraca do aktywnego grania! Szwed ponownie będzie częścią wyjściowego składu FaZe Clanu, do którego trafił w miejsce Marcelo „coldzery” Davida.

Bez wątpienia olofmeister to jedna z legend światowego Counter-Strike’a. Dwukrotny zwycięzca turnieju rangi Major kilka miesięcy temu po raz drugi zrezygnował z zawodowego grania, oddając miejsce w składzie FaZe Clanu Finnowi „karriganowi” Andersenowi. Wszystko wskazuje jednak na to, że Szwed wróci do walki na szczycie już w najbliższych tygodniach, ponownie dołączając do międzynarodowej formacji.

Informacje na temat powrotu jednego z najpopularniejszych ambasadorów esportu na świecie w rozmowie z portalem Dot Esports podał Russel „Twistzz” Van Dulken. Kanadyjczyk przyznał dodatkowo, że olofmeister ma dołączyć do zespołu na długofalowych zasadach.

– Myślę, że to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie, gdy ma się na ławce jednego z najlepszych lurkerów na świecie, który pragnie wrócić do akcji. To znakomity zawodnik, który doskonale wywiązuje się ze swojej roli. Wspólnie rozpoczęliśmy już budowanie nowych ustawień i taktyk, co w przypadku jego wejścia do składu na kilka chwil na pewno nie miałoby miejsca. Wierzymy w niego. Patrząc na czas, który spędziłem z olofem w teamie, mogę przyznać, że to zdecydowanie najinteligentniejszy gracz na świecie – powiedział Twistzz.

Już za 2 dni FaZe stanie w szranki w meczu przeciwko Natus Vincere w ramach finałów BLAST Premier Spring. Jest więcej niż prawdopodobne, że już wtedy ponownie zobaczymy olofa na serwerze.

W tej sytuacji skład FaZe obecnie wygląda tak:

  • Håvard „rain” Nygaard
  • Helvijs „broky” Saukants
  • Russel „Twistzz” Van Dulken
  • Finn „karrigan” Andersen
  • Olof „olofmeister” Kajbjer
  • Marcelo „coldzera” David – rezerwowy
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl – 14 czerwca 2021

1  1. Anonymo Esports 5259 pkt Snax – KEi – Kylar – innocent – mynio – imd (t) 2  2. Wisła All iN! Games Kraków 4354 p...